काङ्ग्रेस केन्द्रीय समिति बैठक आज पनि बस्दै

६ असार २०६९, बुधबार ०९:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ असार । नेपाली काङ्ग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक आज पनि बस्दै छ । दिउँसो २ बजेपछि बस्ने बैठकमा समसामयिक राजनीति, आन्दोलनका थप कार्यक्रम, पार्टीको नीतिलगायतका विषयमा आफ्नो धारणा राख्न बाँकी केन्द्रीय सदस्यहरूले संबोधन गर्ने कार्यक्रम छ । हिजो पनि बसेको बैठकले राजनीतिक र संवैधानिक सङ्कट समाधानका लागि विभिन्न दलसँग वार्ताका लागि पहल गर्ने निर्णय गरेको थियो । झन्डै १० महिनापछि पार्टीका वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा हिजो बैठकमा सहभागी हुनुभएको थियो । भ्रातृसंस्थाहरूको विवाद समाधान भएपछि देउवा केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठकमा सहभागी हुनुभएको हो । हिजो बसेको बैठकमा जनमत सङ्ग्रहबाट नयाँ संविधान बनाउनुपर्ने विषयमा केन्द्रीय सदस्यहरूले धारणा राखेका थिए । अहिलेको सन्दर्भमा संविधानसभा ब्युँताउन सक्ने अवस्थामा नरहेकोले अब जनमत सङ्ग्रहबाट संविधान बनाउनुपर्ने उनीहरूको धारणा छ । यसैगरी डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकार विरुद्ध आन्दोलनमा रहेको काङ्ग्रेस बैठकमा अब नयाँ प्रधानमन्त्रीको नाम प्रस्ताव गर्नुपर्ने विषयमा पनि छलफल भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत

काठमाडौं । नेकपा एमालेमा विवाद समाधानका लागि निरन्तर छलफल भइरहेको छ । विवाद समाधानका लागि पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली

काठमाडौं । देशभित्र निर्माणाधीन अवस्थामा रहेका जलविद्युत् एवं प्रसारण लाइन आयोजनालाई समयमा पूरा गर्नेतर्फ ध्यान नदिइएको भन्दै सरकारले नेपाल विद्युत्