कोलोराडोमा पिकनिक कार्यक्रम सम्पन्न

६ असार २०६९, बुधबार ०५:०९ मा प्रकाशित

कोलोराडो । नेपाली जनसंपर्क समिति अमेरिका, कोलोराडो च्याप्टर को आयोजनामा यही जुन १७, २०१२ का दिन फेयर भ्युपार्क बोउल्डर कोलोराडोमा एक समारोह बिच मनोरन्जनात्मक ढंगले सम्पन्न भयो । परिचय एवं शुभकामना मन्तव्य बाट कार्यक्रम बाट आरम्भ भएको थियो । करिब २०० जना भन्दा बढी नेपालीहरु सहभागी रहेको उक्त कार्यक्रममा जनसंपर्क समिती कोलोराडो च्याप्टरका कार्यबाहक सभापति गणेश भण्डारीले सम्पूर्ण उपस्थित नेपाली दाजु भाई एबम दिदी बहिनिहरुलाई स्वागत गर्दै यो एक सद्भाब पिक्निक हो भन्नुभयो । यस्ले नेपाली नेपाली बिचको सम्बन्ध लाई सुदृढ बनाउनुको साथै नेपाली संस्कृती को जगेर्ना गर्छ भन्दै उत्साह पूर्ण उपस्थिती को लागि सबैलाई धन्यवाद समेत दिनुभएकोथियो ।

उक्त कार्यक्रममा पुर्व संयोजक एवं केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री जगन्नाथ गौतम, पूर्व सल्लाहकार एबम केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री बुद्धी प्रसाद लमिछानेले, महासचिब श्री बिनोद गौली, पिक्निक कार्यक्रमका सम्योजक एवं केन्द्रिय प्रतिनिधि श्री मछेन्द्र श्रेष्ठ, नेपालीघरका अध्यक्ष्य श्री नारायण श्रेष्ठ, तमुधी कोलोराडो का अध्यक्ष्य श्री रमेश गुरुङ, कलाकार निर्मल प्याकुरेल, रक्की माउनटेन फ्रेन्डशिप अफ नेपालका प्रतिनिधि प्रेम् काजी श्रेष्ठ, मनोज तुलाधर साहित्यिक समाज कोलोराडो का अध्यक्ष्य श्री पदम बि के, केन्द्रिय प्रतिनिधि श्रीमती महालक्ष्मी शर्मा, श्रीमती नीरा गौतम, श्रीमती भगवती लामिछाने, कमल कार्की, जगदिश्वोर श्रेष्ठ, चेतमान श्रेष्ठ, कृष्ण सुबेदी, नुरेश्वोर अधिकारी, उमेश थापा, सुनिल श्रेष्ठ, लक्ष्मी श्रेष्ठ, अर्पणा श्रेष्ठ, नेत्र पोखरेल, ज्ञानेन्द्र काफ्ले, पारस लम्साल, अनिल के सी, शिवहरि अधिकारी, श्रीराम घिमिरे, पदम थापा, लाल रेग्मी, शशी अधिकारी, बिनोद शर्मा, शम्भु कार्की, बि के श्रेष्ठ, प्रकाश बस्नेत, दिलिप घिमिरेले शुभकामना व्यक्त गर्दै यस्ता कार्यक्रम सन्चालन हुँदै जानु पर्ने धारणा व्यक्त गर्नुभयो। हाल कोलोराडो बाहिर रहनुभएका सभापति श्री विश्व नाथ भण्डारीले समेत ईमेल मार्फत शुभकामना व्यक्त गर्दै कार्यक्रमको सफलताको कामना गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेल्जियम शाखाको अध्यक्षमा ओम शर्मा निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा डिल्ली अम्माई, सचिवमा पेम्बा गेलु

दमास्कस । ओमानस्थित नेपाली राजदूतावासले हिजो शनिबार साहित्य र प्रकृतिसम्बन्धी एक वेबनारको आयोजना गरेको छ । काठमाडौँको सेरोफेरोका महत्वपूर्ण र

बेलायतको लण्डनमा लामो समयदेखि व्यवसाय गरेर बसिरहनुभएका व्यवसायी एवं समाजसेवी महन्त श्रेष्ठ बेलायतका लागि पर्यटन दूत नियुक्त हुनुभएको छ ।

भिएना । सन् २००९ मा स्कट ल्याण्ड पुगेर फोटोग्राफीलाई आफ्नो पेशा बनाएका सन्तोष भट्ट अहिले जर्मन शहर फ्रान्क फर्टको स्थानीय