दश महिनापछि देउवा सहित उनी पक्षधर केन्द्रीय कार्य समितिको बैठकमा सहभागी

५ असार २०६९, मंगलवार १३:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ असार । नेपाली काग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक सुरु भएको छ । आजको बैठकमा विगत दश महिना देखि भातृसंगठन विघठन सम्बन्धी विवादका कारण अनुपस्थित रहँदै आएका बरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा समेत सहभागी छन् ।
बैठकमा मुलुकको पछिल्लो राजनीतिक अवस्था, संविधानसभा विघटनपछिको अवस्था, सरकारले घोषणा गरेको नयाँ निर्वाचन, कामचलाउ सरकारका कार्यको विरोधमा जारी आन्दोलन र राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन लगायतका विषयमा बैठकमा छलफल भईरहेको छ । त्यसैगरी बैठकमा सरकार विरुद्धको आन्दोलन र प्रधानमन्त्रीको राजिनामाको विषयमा पनि ठोस छलफल हुने बताईएको छ ।
लामो समयपछिको विवादलाई सम्बोधन गर्दै पार्टी सभापति सुशील कोइरालाले गत साता वरिष्ठ नेता देउवा पक्षलाई समेटेर नेपाल विद्यार्थी सघ, नेपाल तरुण दल, नेपाल महिला संंघ विस्तार गरेपछि देउवा बैठकमा सहभागी भएका हुन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ