दश महिनापछि देउवा सहित उनी पक्षधर केन्द्रीय कार्य समितिको बैठकमा सहभागी

५ असार २०६९, मंगलवार १३:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ असार । नेपाली काग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक सुरु भएको छ । आजको बैठकमा विगत दश महिना देखि भातृसंगठन विघठन सम्बन्धी विवादका कारण अनुपस्थित रहँदै आएका बरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा समेत सहभागी छन् ।
बैठकमा मुलुकको पछिल्लो राजनीतिक अवस्था, संविधानसभा विघटनपछिको अवस्था, सरकारले घोषणा गरेको नयाँ निर्वाचन, कामचलाउ सरकारका कार्यको विरोधमा जारी आन्दोलन र राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठन लगायतका विषयमा बैठकमा छलफल भईरहेको छ । त्यसैगरी बैठकमा सरकार विरुद्धको आन्दोलन र प्रधानमन्त्रीको राजिनामाको विषयमा पनि ठोस छलफल हुने बताईएको छ ।
लामो समयपछिको विवादलाई सम्बोधन गर्दै पार्टी सभापति सुशील कोइरालाले गत साता वरिष्ठ नेता देउवा पक्षलाई समेटेर नेपाल विद्यार्थी सघ, नेपाल तरुण दल, नेपाल महिला संंघ विस्तार गरेपछि देउवा बैठकमा सहभागी भएका हुन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली तेस्रो पटक प्रधानमन्त्री नियुक्त हुनुभएको छ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले ओलीलाई नेपालको

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेलले कोरोनाविरुद्वको खोप र स्वास्थ्य सामग्री सहयोगका लागि अमेरिकी सरकारसँग आग्रह गर्नुभएको छ । कोभिड–१९ सङ्कट