आमाले नै पुरेकी बच्चाको जीवितै उद्धार

५ असार २०६९, मंगलवार ११:४८ मा प्रकाशित

ताप्लेजुङ, ५ असार । ताप्लेजुङ सदरमुकाम फुङ्लिङमा भर्खरै जन्मिएको एउटा बच्चा  पुरिएको अवस्थामा  जिवितै फेला परेको छ ।  फुङ्लिङ १ देउलिङ्गेको मकैवारीमा बच्चा पुरिएको अवस्थामा गाउँलेहरुले फेला पारेको ताप्लेजुङ सदरमुकाम आउदै गर्नु भएका त्रिभुवन मावि थुकिमाका शिक्षक मातृका शर्पाले जानकारी दिनुभयो । बच्चाको अवस्था समान्य रहेको छ । उहाँका अनुसार छोरी पुर्ने आमा फुलमाया विकलाई गाउलेहरुले नियन्त्रणमा लिएका छन् । उनलाई प्रहरीको जिम्मा लगाउने तयारी भईरहेको छ । ताप्लेजुङको सावाँ घर भएकी फुलमायाको श्रीमान विदेशमा रहेको र माइती फुङ्लिङ १ देउलिङ्गेमा बस्दै आएको बताइएको छ । ताप्लेजुङका  प्रहरीले अनुसन्धानको लागि प्रहरी टोली त्यस तर्फ पठाइ जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल