आमाले नै पुरेकी बच्चाको जीवितै उद्धार

५ असार २०६९, मंगलवार ११:४८ मा प्रकाशित

ताप्लेजुङ, ५ असार । ताप्लेजुङ सदरमुकाम फुङ्लिङमा भर्खरै जन्मिएको एउटा बच्चा  पुरिएको अवस्थामा  जिवितै फेला परेको छ ।  फुङ्लिङ १ देउलिङ्गेको मकैवारीमा बच्चा पुरिएको अवस्थामा गाउँलेहरुले फेला पारेको ताप्लेजुङ सदरमुकाम आउदै गर्नु भएका त्रिभुवन मावि थुकिमाका शिक्षक मातृका शर्पाले जानकारी दिनुभयो । बच्चाको अवस्था समान्य रहेको छ । उहाँका अनुसार छोरी पुर्ने आमा फुलमाया विकलाई गाउलेहरुले नियन्त्रणमा लिएका छन् । उनलाई प्रहरीको जिम्मा लगाउने तयारी भईरहेको छ । ताप्लेजुङको सावाँ घर भएकी फुलमायाको श्रीमान विदेशमा रहेको र माइती फुङ्लिङ १ देउलिङ्गेमा बस्दै आएको बताइएको छ । ताप्लेजुङका  प्रहरीले अनुसन्धानको लागि प्रहरी टोली त्यस तर्फ पठाइ जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोराना रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्न नलगाड नगरपालिका–८ हल्चौरमा देवीलाई बलि ( बोका) चढाइएको छ । शनिबार दिउँसो गाउँलेहरु जम्मा भएर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत