सशस्त्र प्रहरी बल साँफेबगरमा झडापखाला फैलियो, ८२ प्रहरी जवान विरामी

५ असार २०६९, मंगलवार ०९:४१ मा प्रकाशित

अछाम, ५ असार । अछाम जिल्लाको साँफेबगरमा रहेको सशस्त्र प्रहरी बल खप्तड गुल्ममा झाडापखाला फैलिएपछि ८२ जना बिरामी भएका छन् । गुल्मका प्रहरी जवानहरुमा झाडापखाला महामारीको रुपमा फैलिएको गुल्म प्रमुख प्रहरी नायब उपरिक्षक बेनुप्रसाद पाठकले बताउनुभयो । आईतवार बेलुकी खाना खाई सुतेका जवानमा एक्कासी राति १२ बजे झाडापखालाको लक्षण देखा परेको बताईएको छ । विरामीको वयालपाटा अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ । गुल्मका ८२ जना बिरामी भएका र त्यसमध्ये ५२ जना उपचारपछि फर्किएका गुल्मले जनाएको छ । बाँकी ३० जनाको अस्पतालमै उपचार भैरहेको बयालपाटा अस्पतालले जनाएको छ । झाडापखाला फैलिनुको एकिन कारण थाहा हुन नसके पनि पानीको कारणले झाडापखाला पैmलिएको हुन सक्ने गुल्मले जनाएको छ । अस्पतालमा एक्कासी बिरामी बढेपछि जिल्ला अस्पताल मंगलसैनबाट औषधि लिई उपचार गरीएको जिल्ला स्वास्थ्य प्रमुख डा. राम बहादुर केसीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना संक्रमण उच्च भएको भारतमा मृतकको संख्या अत्याधिक हुनथालेपछि शव व्यवस्थापनमा समस्या भएको छ । बीबीसीका अनुसार उत्तरी भारतको गंगा

काठमाडौं । प्रतिनिधि सभामा दोस्रो, तेस्रो र चौथौं ठूलो दलका रूपमा रहेका नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र र जनता समाजवादी पार्टीले

पाल्पा जिल्लाको वगनासकाली गाउँपालिका–७ खानीगाउँका शङ्कर गैरेले अमेरिकाबाट विद्यावारिधि गर्नुभएको छ । अमेरिकाको टेक्सस राज्यस्थित ए एण्ड एम विश्वविद्यालयबाट डिपार्टमेण्ड

काठमाडौँ । प्रत्येक वर्ष वैशाखकृष्ण पक्ष औँसीका दिनमा जन्मदाता आमालाई सम्मान गरी मनाइने आमाको मुख हेर्ने पर्व आज देशभर आमालाई