नवलपरासीमा भएको दुर्घटनामा २ जनाको मृत्यु

५ असार २०६९, मंगलवार ०९:३९ मा प्रकाशित

नवलपरासी, ५ जेठ । नवलपरासीका दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सडक दुर्घटनामा गएराति दुई जनाको ज्यान गएको छ । जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय कावासोतीले दिएको जानकारी अनुसार नवलपरासीको रामनगर १ रानीपाकडमा परासीबाट भूमहीतर्फ जादै गरेका वनटेष्ट ट्याक्टरले विपरित दिशाबाट आउदै गरेको लु ११ प ९५६६ नम्वरको मोटरसाईकललाई ठक्कर दिदा एक युवकको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा जिल्ला रुपन्देही पडसरी १ का ४० वर्षिय शेरबहादुर गुरुङ रहेको प्रहरीले जनाएको छ । टेक्टरको ठक्करबाट गंभीर घाईते भएका गुरुङ लाई उपचारार्थ जिल्ला अस्पताल परासी ल्याउदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको हो । यसैगरी नवलपरासी जिल्लाकै दिव्यपुरी ७ हमालचोक स्थित पूर्वपश्चिम महेन्द्र राजमार्गमा गएराति ना ३ ख ८४३७ नम्वरको ट्रक र ना ४ प ९३७१ नम्वरका मोटरसाईकल ठोक्किदा मोटरसाईकल चालक प्रगतिनगर ३ निवासी ४६ वर्षिय हिरालाल पौडेलको मृत्यु भएको छ । पौडेल स्थानीय भीमसेन आदर्श उमावी रामबासका शिक्षक रहेको प्रहरीले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको