काङ्ग्रेस केन्द्रीय समिति बैठक बस्दै

५ असार २०६९, मंगलवार ०९:३८ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ५ जेठ । नेपाली काङ्ग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक आज बस्दैछ । सरकार विरुद्ध घोषणा गरिएको आन्दोलन र पार्टीभित्रको एकताका विषयमा थप छलफल गर्न काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक बस्न लागेको हो । प्रधानमन्त्रीदेखि सरकारका मन्त्रीहरुलाई बहिष्कार सम्मका कार्यक्रम ल्याएको काङ्ग्रेसले अरुदलहरुसँग मिलेर थप आन्दोलनका कार्यक्रम ल्याउने विषयमा छलफल गर्नेछ । अहिले देखिएको राजनीतिक संकटको निकास र सरकार विरुद्धका आन्दोलनका कार्यक्रममा नै बैठक केन्द्रित रहने काङ्ग्रेस नेता अर्जुननरसिंह केसीले जानकारी दिनुभयो । भ्रातृ सस्थाको पुनर्गठनपछिको आन्तरिक एकतासँगै पहिलो पटक देउवा पक्ष सहभागि हुन लागेको बैठकबाट आन्तरिक एकताका थप योजनामा पनि छलफल हुनेछ । बैठक बिहान ११ बजेपछि पार्टी कार्यालय सानेपामा बोलाइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी