एमाले राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला आज सकिदै

५ असार २०६९, मंगलवार ०९:३७ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ५ जेठ । राजनीतिक र संवैधानिक निकासको स्पष्ट बाटो पहिल्याउँदै हिजोदेखि सुरु भएको नेकपा एमालेको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला आज सकिदैछ । आजको भेलामा संविधानसभा विघटन, एमालेले लिएको नीति, पार्टीको आन्तरिक विवादका विषयमा कार्यकर्ताहरुले धारणा राख्ने कार्यक्रम आज पनि जारी रहनेछ । हिजो अध्यक्ष झलनाथ खनालले पेश गर्नु भएको राजनीतिक प्रस्ताव माथि कार्यकर्ताहरुले धारणा राखेपछि पार्टीका तर्फबाट अध्यक्ष खनाल, बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल र केपी शर्मा ओलीले जवाफ दिनुहुनेछ । कार्यकर्ताको सुझाव र नेताहरुको जवाफ सकिएपछि भेलाले राष्ट्रिय राजनीति र पार्टीभित्रको विवाद मिलाउ केन्द्रीय समितिमा स्पष्ट मार्गचित्र पेश गर्ने नेता कृष्णगोपाल श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । भेलाले दिएका सुझावलाई केन्द्रीय समिति बैठकले थप छलफल गरेर अनुमोदन गर्ने श्रेष्ठले बताउनुभयो । एमालेका असन्तुष्ट मधेसी र जनजाति नेताहरुले आज पनि भेलामा सहभागि नहुने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई