एमाले राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला आज सकिदै

५ असार २०६९, मंगलवार ०९:३७ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ५ जेठ । राजनीतिक र संवैधानिक निकासको स्पष्ट बाटो पहिल्याउँदै हिजोदेखि सुरु भएको नेकपा एमालेको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला आज सकिदैछ । आजको भेलामा संविधानसभा विघटन, एमालेले लिएको नीति, पार्टीको आन्तरिक विवादका विषयमा कार्यकर्ताहरुले धारणा राख्ने कार्यक्रम आज पनि जारी रहनेछ । हिजो अध्यक्ष झलनाथ खनालले पेश गर्नु भएको राजनीतिक प्रस्ताव माथि कार्यकर्ताहरुले धारणा राखेपछि पार्टीका तर्फबाट अध्यक्ष खनाल, बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल र केपी शर्मा ओलीले जवाफ दिनुहुनेछ । कार्यकर्ताको सुझाव र नेताहरुको जवाफ सकिएपछि भेलाले राष्ट्रिय राजनीति र पार्टीभित्रको विवाद मिलाउ केन्द्रीय समितिमा स्पष्ट मार्गचित्र पेश गर्ने नेता कृष्णगोपाल श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । भेलाले दिएका सुझावलाई केन्द्रीय समिति बैठकले थप छलफल गरेर अनुमोदन गर्ने श्रेष्ठले बताउनुभयो । एमालेका असन्तुष्ट मधेसी र जनजाति नेताहरुले आज पनि भेलामा सहभागि नहुने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोभिड–१९ का आठ हजार ८५० सङ्क्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले आज गरेको नियमित

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई माधव नेपाल– झलनाथ खनाल पक्षले भोलि विहान ९ बजेसम्मको अल्टिमेटम

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विश्वासको मत दिन आफ्ना सांसदहरूलाई ह्वीप जारी गरेको छ । एमाले

काठमाडौँ। पछिल्लो २४ घण्टामा ९,१९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १९ हजार ९८७