निर्वाचन आचार संहिता विपरित सरकारद्धारा नेपाल प्रहरीमा ब्यापक सरुवा

४ असार २०६९, सोमबार १६:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ असार । प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईको ब्राजिल भ्रमण अघि बसेको मन्त्री परिषदको बैठकले नेपाल प्रहरीका पाँच एआईजी र १९ डिआईजीको सरुवा गरेको छ ।
बैठकले एआईजी किरण गौतमलाई मानव स्रोत विभाग, प्रकास कुवँरलाई प्रहरी प्रशिक्षण प्रतिष्ठान महाराजगन्ज, कुवेरसिह राणालाई कार्य विभाग, नवराज ढकाललाई महानगरिय प्रहरी आयूक्तको कार्यालय रानी पोखरी र भिष्म प्रसाईलाई प्रशासनमा सरुवा गरेको छ ।
त्यसैगरी डिआईजी पर्शुराम खत्रीलाई पूर्वान्चल, यादव अधिकारीलाई मध्यमान्चल, रमेश शेखर बज्राचार्यलाई पश्चिमान्चल, विज्ञानराज शर्मालाई मध्यपश्चिमान्चल र शुशिलबर सिह थापालाई सुदुरपश्चिमान्चल क्षेत्रीय कार्यालयमा प्रमुख बनाएर पठाएको छ । विरेन्द्रबाबु श्रेष्ठलाई त्रिभुवन विमानस्थल, नारायण वास्ताकोटीलाई प्रति आतंकवाद सेलमा, केशव अधिकारीलाई मेट्रो २ मा, गोपाल भण्डारीलाई अख्तियारमा तथा केशबहादुर शाहीलाई मध्यपश्चिममा सरुवा गरिएको छ । प्रबन्धमा विज्ञानराज शर्मा र टपेन्द्र हमाललाई लागु औषध कानुन कार्यान्वयन ईकाईमा पठाइएको छ ।
त्यसरी नै बैठकले प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईको ब्राजिल भ्रमणलाई स्विकृत गरेको छ भने प्रधानमन्त्रीको अनुपस्थितिमा काम गर्न उपप्रधान तथा गृहमन्त्री विजयकुमार गच्छदारलाई कार्यबाहक दिने निर्णय पनि गरेको महिला बालबालिका तथा समाज कल्याणमन्त्री बद्री प्रसाद न्यौपानेले जानकारी दिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ