काँग्रेसले राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्को सदस्यसचिवमा दावा गुरुङको नाम अघि सार्यो

२८ जेष्ठ २०७२, बिहीबार ०२:५३ मा प्रकाशित

नेपाली काङ्ग्रेसका सभापति, राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले समेत राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्को सदस्यसचिवको नियुक्तिमा चासो देखाएको जानकारीमा आएको छ । प्रधानमन्त्री कोइरालाले युवा तथा खेलकुदमन्त्री पुरुषोत्तम पौडेलसँग फोनमा वार्ता गर्दै सदस्यसचिवको नियुक्ति आफूखुशी नगर्न निर्देशन दिएको थाहा भएको छ । कोइरालाले उपाध्यक्षको नियुक्ति एमाले गरेको स्मरण गराउँदै सदस्यसचिव नियुक्ति गर्ने पालो काङ्ग्रेसको भएकाले यसमा कुनै हर्कत नगर्न मन्त्री पौडेललाई निर्देशन दिएको बुझिएको छ । कोइरालाले अबको सदस्यसचिव काङ्ग्रेसको हो भन्दै त्यसका लागि नेपाल कराते महासङ्घका अध्यक्ष दावा गुरुङको नामसमेत तोकेका थिए । प्रधानमन्त्री कोइरालाले दावा गुरुङको नाम सदस्यसचिवका लागि उच्चारण गरेपछि अहिले सदस्यसचिवको नियुक्तिको प्रक्रियाले नयाँ मोड लिएको छ । काङ्ग्रेसका कार्यकर्ता पनि दावा गुरुङलाई सदस्यसचिव बनाउन प्रधानमन्त्रीदेखि काङ्ग्रेसका वरिष्ठ नेताहरूको दैलो चहार्न थालेका छन् । यसमा लोकतान्त्रिक खेलकुद सङ्घका अध्यक्ष देवेन्द्रकुमार शेरचन विशेष रूपमा लागेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । इंग्लीश प्रिमियर लिग फुटबलमा साविक विजेता लिभरपुललाई चेल्सीले १–० ले हराएको छ । गएराति लिभरपुलको मैदानमा भएको खेलमा

सेभिया । उपाधि दावेदार बार्सिलोना स्पेनिस कोपा डेल रे फुटबल प्रतियोगिताको फाइनलमा पुगेको छ । सेभिया विरुद्धको सेमिफाइनल खेल समग्रमा

रोम । पोर्चुगिज खेलाडी क्रिश्चियानो रोनाल्डोले क्लब फुटबलमा नयाँ कीर्तिमान बनाएका छन् । उनी इटालियन फुटबल क्लब युभेन्टसबाट क्लब फुटबल

लन्डन । इंग्लीश प्रिमियर लिग फुटबलमा एभर्टनले साउथह्याम्पटनलाई १–० ले हराएको छ । गएराति आफ्नै मैदानमा भएको खेलमा एभर्टनलाई विजयी