सवारी दुर्घटना ३ जनाको मृत्यु, १२ भन्दा बढी घाइते

४ असार २०६९, सोमबार ०९:०५ मा प्रकाशित

कैलाली, ४ असार । गएराति अत्तरिया महेन्द्रनगर सडकखण्डको वाणी जंगलमा सवारी दुर्घटना हुँदा ३ जनाको मृत्यु भएको छ भने १२ जना भन्दा बढी घाइते भएका छन् ।  दुर्घटनामा परेर ट्याक्टरमा सबार कञ्चनपुर देखतभूली ६ का ३६ वर्षका साहेबा राना,  ३४ वर्षीया  सोमली राना र उहाँका १३ बर्षका छोरा निबास रानाको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । महेन्द्रनगरबाट धनगढीतर्फ जादै गरेको म १ ख ४१६ नंम्बरको बस र बिपरित दिशाबाट आउदै गरेको से १ त १६९८ नंम्बरको ट्याक्टर  ठोक्कीदा दुर्घटना भएको हो ।  दुर्घटनामा गंभिर घाईते भएका ४ जनालाई भारतको पिलिभित रिफर गरिएको छ भने अन्य घाईतेहरुको कैलालीको पदमा अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । मृतकहरुको शव पोष्टमार्टमका लागि राति नै सेती अञ्चल अस्पताल धनगढी लगिएको छ । दुर्घटनाको कारण खुल्न नसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत

काठमाडौं । नेकपा एमालेमा विवाद समाधानका लागि निरन्तर छलफल भइरहेको छ । विवाद समाधानका लागि पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली

काठमाडौं । देशभित्र निर्माणाधीन अवस्थामा रहेका जलविद्युत् एवं प्रसारण लाइन आयोजनालाई समयमा पूरा गर्नेतर्फ ध्यान नदिइएको भन्दै सरकारले नेपाल विद्युत्