माओवादी वैद्य समूहको भेलामा आज पनि छलफल

४ असार २०६९, सोमबार ०८:५८ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ४ असार । एकीकृत नेकपा माओवादी उपाध्यक्ष मोहन वैद्य समूहको जारी राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलामा प्रस्तुत गरिएका प्रतिवदेनहरुको बारेमा आज पनि समूहगत रुपमा छलफल हुने भएको छ । तेस्रो दिन पनि जारी रहने भेलामा राजनीतिक, साङ्गठनिक लगायत अन्य प्रतिवेदनको बारेमा छलफल हुने माओवादी पोलिटब्यूरो सदस्य खड्गबहादुर विकले जानकारी दिनुभयो । प्रतिवदेनहरुको बारेमा जारी छलफल सकिएपछि बिचारसमूहको निर्णयको बारेमा पत्रकार सम्मेलन गरेर जानकारी दिने पनि उहाँले बताउनुभयो । हिजोको भेलामा उपाध्यक्ष मोहन वैद्यले राजनीतिक प्रतिवेदन पेसगर्दै नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) नाममा नयाँ छुुट्टै पार्टी घोषणा गर्ने प्रस्ताव गर्नु भएको थियो । यो प्रस्ताव पारित भएमा एकीकृत माओवादी पार्टी विभाजन हुने छ । आजसम्ममा संस्थापन पक्षसँग कुनै सहमति नभए वैद्य पक्षले छुट्ट्रै पार्टी घोषणा गरेर अगाडि बढ्ने तयारी गरिरहेको बुझिएको छ । बौद्धस्थित शेर्पा सेवा समाजको सभाकक्षमा वेद्य समूहको कार्यकर्ता भेला आज पनि जारी रहनेछ । आजनै भेला टुङ्ग्याउने तयारी भएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे