प्रहरी दमन विरुद्ध नेवि सङ्घको विरोध कार्यक्रम

४ असार २०६९, सोमबार ०८:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ असार । सरकारको विरोधमा निकालिएको मसाल जुलुसमा प्रहरीले हस्तक्षेप गरेकोभन्दै काङ्ग्रेस निकटको नेपाल विद्यार्थी सङ्घले आज देशभरमा एक घण्टा चक्काजाम गरेको छ ।  हिजो साँझ राजधानीमा निकालिएको मसाल जुलुसमा प्रहरीले हस्तक्षेप गर्दा करिब ४० जना विद्यार्थी घाइते भएको नेवि सङ्घले जनाएको छ । राष्ट्रिय सहमतिका लागि दबाब दिन वाल्मिकी क्याम्पसबाट निकाल्न लागिएको मसाल जुलुस विश्वभाषा क्याम्पस र नेपाल पुलिस क्लबको गेटमा पुगेपछि प्रहरीले हस्तक्षेप गरेको थियो ।  सङ्घले आज बिहान ९ बजेदेखि १० बजेसम्म देशैभर चक्काजाम गरेका तथा सरकारी क्याम्पस अगाडि दिनभरि नै सरकारी गाडी गुड्न नदिने र अपरान्ह २ बजे एयरपोर्ट घेराऊ गर्ने तयारी गरेको जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई