संसद्ले सम्मेलन केन्द्र फेरि भाडामा लियो

३ असार २०६९, आईतवार १७:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३ असार । संसद् सचिवालयले संविधानसभा भवन रहेको नयाँ बानेश्वरको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र पुनः आगामी छ महिनाका लागि भाडामा लिएको छ । सरकारले संविधानसभाको चुनाव घोषणा गरिसकेकाले आगामी मङ्सिर मसान्तसम्मका लागि पुरानै भाडादरमा सम्मेलन केन्द्र विकास समितिसँग सम्झौता गरी भवन प्रयोग गर्न थालिएको संसद्का प्रवक्ता मुकुन्द शर्माले बताउनुभयो । यसअघि यो सम्मेलन केन्द्रको भवन वार्षिक सात करोड ४९ लाख ७८ हजारका रुपैयाँमा संसद्ले चार वर्षदेखि भाडामा लिएको थियो । जेठ १४ गते संविधानसभा विघटन भएपछि  भवन व्यापारिक र पर्यटन प्रवद्र्धन गर्ने उद्देश्यले बनाइएको भन्दै निजी क्षेत्रका उद्योगी व्यवसायीले व्यापारिक प्रयोजनमा ल्याइनुपर्ने माग गर्दै आएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ