माओवादी बैद्य समूहको भेलामा बन्द सत्र सुरु

३ असार २०६९, आईतवार ०९:२१ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ३ असार । आफू पक्षका नेता तथा कार्यकर्ताहरुको भेला बोलाएको एकीकृत माओवादीको असन्तुष्ट वैद्य समूहले आजबाट बन्दसत्रका कार्यक्रम सुरु गरेको छ । माओवादी वरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्य समूहको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला हिजोदेखि काठमाडौंको बौद्वमा सुरु भएको थियो । भेलाको आजदेखि सुरु हुने बन्दसत्रमा बिभिन्न प्रतिवेदनहरु पेस गर्ने कार्यक्रम सुरु भएको पोलिटब्यूरो सदस्य हरिभक्त कंडेलले जानकारी दिनुभयो । बन्दसत्रमा महासचिव रामबहादुर थापाले साङ्गठनिक प्रतिवेदन पेस गर्नु भएको छ भने उपाध्यक्ष वैद्यले राजनीतिक, सचिव सीपी गजुरेलले समसामयिक र स्थायी समिति सदस्य देव गुरुङले बिभिन्न विभागहरुको बारेमा प्रतिवेदन पेस गर्ने कार्यक्रम छ । प्रस्तुत गरिएका प्रतिवेदनको बारेमा सामूहिक रुपमा छलफल हुने पोलिटब्यूरो सदस्य कंडेलले बताउनुभयो । भेलामा २५ सय नेता तथा कार्यकर्ताको सहभागिता रहेको दावी वैद्य समूहले गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । कांग्रेस नेता डा.शेखर कोइराला निकट नेताहरूको भेला सुरु भएको छ । केही बेरअघि बत्तीसपुतलीस्थित अनुपम फुडल्यान्डमा कोइराला पक्षीय

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले आगामी प्रदेश तथा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा विद्युतिय मतदान यन्त्र (इभीएम) प्रयोग गर्ने भए साउन मसान्तसम्म व्यवस्था

काठमाडौँ । त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल (टिआइए) भएर थप दुई अन्तर्राष्ट्रिय एयरलाइन्सले नियमित उडान गर्ने भएका छन् । थाइल्याण्डको थाई स्माइल

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ