माओवादी बैद्य समूहको भेलामा बन्द सत्र सुरु

३ असार २०६९, आईतवार ०९:२१ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ३ असार । आफू पक्षका नेता तथा कार्यकर्ताहरुको भेला बोलाएको एकीकृत माओवादीको असन्तुष्ट वैद्य समूहले आजबाट बन्दसत्रका कार्यक्रम सुरु गरेको छ । माओवादी वरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्य समूहको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला हिजोदेखि काठमाडौंको बौद्वमा सुरु भएको थियो । भेलाको आजदेखि सुरु हुने बन्दसत्रमा बिभिन्न प्रतिवेदनहरु पेस गर्ने कार्यक्रम सुरु भएको पोलिटब्यूरो सदस्य हरिभक्त कंडेलले जानकारी दिनुभयो । बन्दसत्रमा महासचिव रामबहादुर थापाले साङ्गठनिक प्रतिवेदन पेस गर्नु भएको छ भने उपाध्यक्ष वैद्यले राजनीतिक, सचिव सीपी गजुरेलले समसामयिक र स्थायी समिति सदस्य देव गुरुङले बिभिन्न विभागहरुको बारेमा प्रतिवेदन पेस गर्ने कार्यक्रम छ । प्रस्तुत गरिएका प्रतिवेदनको बारेमा सामूहिक रुपमा छलफल हुने पोलिटब्यूरो सदस्य कंडेलले बताउनुभयो । भेलामा २५ सय नेता तथा कार्यकर्ताको सहभागिता रहेको दावी वैद्य समूहले गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकारलाई दिएको समर्थन यथावत् राखेको छ । माओवादी केन्द्र स्थायी कमिटीको मंगलबार बसेको बैठकले समर्थन

काठमाडौं । नेकपा एमालेका बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसहित संघका २७ र प्रदेशका ५ सांसदलाई पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले स्पष्टीकरण

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले आसन्न १४औँ महाधिवेशनको सन्दर्भमा पार्टीको क्रियाशील सदस्यताको विवरण केन्द्रमा बुझाउने समयावधि पुनःथप गरेको छ । जिल्ला

काठमाडौं । हालै भारत भ्रमणबाट फर्किएका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह दम्पतीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । आइतबार स्वादेश फर्किएका उनीहरुले