काँग्रेस एमाले संघियता विरोधी भएको प्रधानमन्त्रीको आरोप

२ असार २०६९, शनिबार १७:३१ मा प्रकाशित

बाजुरा, २ असार । प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टाराईले काँग्रेस र एमालेका कारण संविधान निर्माण हुन नसकेको बतानुभएको छ । माओवादीले पहिचान सहितको संघियता र संघियता सहितको संविधान निर्माण गर्न खाजेपनि काँग्रेस एमालेका कारण संविधान बन्न नसकेको उहाँले दाबी गर्नुभयो । जेठ १८ गते रातीको हावाहुरी र बाढी पहिरोमा परी ज्यान गुमाएका र विस्थापित बनेका बाधु–९ पीपलडालीका पीडित परिवारलाई राहत दिन बाजुराको बाँधु पुग्नुभएका प्रधानमन्त्री डा. भट्टाराईले काँग्रेस र एमाले संघियता विरोधी भएको आरोप लगाउनुभयो । हेलिकप्टरमा विहान ११ः२५ बजे बाजुराको बाँधु पुग्नुभएका प्रधानमन्त्री डा. भट्टाराईले एकिकृत माओवादी बाहेकका पार्टीले नेपाल र नेपाली जनताको हित गर्न नसक्ने बतानुभएको छ। नेपाली सर्वहारा वर्गको उन्नती, प्रगति र विकासका लागि अन्य दलका कारण सोचे जस्तो काम गर्न नपाएको भन्दै प्रधानमन्त्री डा. भट्टाराईले दुखेसो गनुभयो । उहाँले हावाहुरी र बाढी पहिरोका कारण क्षतिग्रस्त बनेको बाधु–९ पीपलडाली र कोल्टी बजारको पुनः स्थापनाका लागि तत्काल केन्द्र स्तरबाटै पहल गरिने आश्वासन समेत दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभामा रिक्त एक सदस्यको निर्वाचन यही जेठ ६ गते निर्वाचन हुँदैछ । माओवादी केन्द्रले आफ्नो

काठमाडौं । सरकारले कतार र चीनको ग्वान्जाउमा हवाई उडान खुला गर्ने निर्णय गरेको छ । सोमबार साझ बसेको मन्त्रिपरिषदको बैठकले

काठमाडौं । हाल पूर्वीमध्य अरब सागरमा रहेको शक्तिशाली चक्रवात ताउकतेका कारण मंगलबारदेखि देशका धेरै स्थानमा सामान्यदेखि पूर्ण बदलीको सम्भावना छ

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सपथविरुद्ध सर्वोच्चमा चार रिट दर्ता भएको छ । वैशाख ३१ गते प्रधानमन्त्री ओलीले