माओवादी वैद्य समुहको राष्ट्रिय भेला सुरु

२ असार २०६९, शनिबार ०९:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ असार । एकीकृत नेकपा माओवादीको बैद्य पक्षको भेला अहिले सुरु भएको छ । पार्टी एकीकरणको प्रयास असफल  छुट्टै रणनीतिमा लागेको बैद्य पक्षले बोलाएको कार्यकर्ता भेलामा करिब ३५ सय कार्यकर्ताको सहभागिता रहेको छ ।  काठमाण्डुको वौद्धमा अहिले उद्घाटन सत्र चलिरहेको बेलामा भेलामा उपाध्यक्ष मोहन वैद्य किरणले राजनीतिक प्रतिवेदन पेश गर्नुहुनेछ । पार्टी संस्थापन पक्षले एकताको नाममा भेलालाई कमजोर पार्ने र प्रभावित गर्ने उद्देश्य मात्रै लिएकाले भेला कायम राखेको र भेलाबाटै आगामि बाटो तय गर्ने पोलिटब्युरो सदस्य धर्वेन्द्र वास्तोलाले जानकारी दिनुभयो । आजको भेलाबाट नयाँ पार्टीको अवधारणा समेत बन्ने उहाँले बताउनुभयो । वैद्यको प्रतिवेदनमा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र उपाध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईको भण्डाफोर गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गत २४ घण्टामा नेपालमा ८२०३ जना कोरोना भाइरस संक्रमित भएका छन् । २०९७९ जनाको पीसीआर र एन्टीजेन परीक्षणमा

तल्लो डोल्पा । तल्लो डोल्पाअन्तर्गत पर्ने मुड्केचुला गाउँपालिकाले एकै पटक तीनवटा मोवाइल टावर सञ्चालनमा ल्याएको छ । लामो समयदेखि सञ्चार

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टीले केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठक बोलाएको छ । अध्यक्षद्वय महन्थ ठाकुर र उपेन्द्र यादवबीच समझदारी भएपछि

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले पद तथा गोपनीयताको शपथ पुनः लिनु नपर्ने भएको छ । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्शेर जबराको एकल