माओवादी वैद्य समुहको राष्ट्रिय भेला सुरु

२ असार २०६९, शनिबार ०९:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ असार । एकीकृत नेकपा माओवादीको बैद्य पक्षको भेला अहिले सुरु भएको छ । पार्टी एकीकरणको प्रयास असफल  छुट्टै रणनीतिमा लागेको बैद्य पक्षले बोलाएको कार्यकर्ता भेलामा करिब ३५ सय कार्यकर्ताको सहभागिता रहेको छ ।  काठमाण्डुको वौद्धमा अहिले उद्घाटन सत्र चलिरहेको बेलामा भेलामा उपाध्यक्ष मोहन वैद्य किरणले राजनीतिक प्रतिवेदन पेश गर्नुहुनेछ । पार्टी संस्थापन पक्षले एकताको नाममा भेलालाई कमजोर पार्ने र प्रभावित गर्ने उद्देश्य मात्रै लिएकाले भेला कायम राखेको र भेलाबाटै आगामि बाटो तय गर्ने पोलिटब्युरो सदस्य धर्वेन्द्र वास्तोलाले जानकारी दिनुभयो । आजको भेलाबाट नयाँ पार्टीको अवधारणा समेत बन्ने उहाँले बताउनुभयो । वैद्यको प्रतिवेदनमा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र उपाध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईको भण्डाफोर गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको