पहिरोमा पुरिएर सिन्धुपाल्चोकमा ३ जना बालबालिकाको मृत्यु

१ असार २०६९, शुक्रबार १८:१९ मा प्रकाशित

सिन्धुपाल्चोक, १ असार । पहिरोमा पुरिएर सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको भोटेचौर गाविस वडा नम्बर–२ मा आज ३ जना स्कुले बालबालिकाको मृत्युभएको छ । मृत्यु हुनेमा चेतिका देवी माध्यामिक विद्यालयको कक्षा ७ मा अध्ययन गर्ने १३ बर्षिया सम्झना खत्री र १४ बर्षिया रविकिरण कार्की रहेका छन् । त्यस्तै कक्षा ५ मा अध्ययन गर्ने १३ बर्षिया समीक्षा कार्कीको पनि पहिरोमा पुरिएर मृत्यु भएको सिन्धुपाल्चोकका प्रहरी निरीक्षक बालकृष्ण पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । निरीक्षक पोखरेलका अनुसार विहान करिब १० बजे तिर स्थानीय सोनेगौरा पौडेल खोल्सामा पानी खान गएका बालबालिका माथिबाट आएको पहिरोमा पुरिएका थिए । मृतक ३ नै जनाको शव स्थानीय बासिन्दा र प्रहरीको सक्रियामा उद्धार गरी आफन्तलाई जिम्मा लगाइ सकिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुपाल्चोकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल