पहिरोमा पुरिएर सिन्धुपाल्चोकमा ३ जना बालबालिकाको मृत्यु

१ असार २०६९, शुक्रबार १८:१९ मा प्रकाशित

सिन्धुपाल्चोक, १ असार । पहिरोमा पुरिएर सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको भोटेचौर गाविस वडा नम्बर–२ मा आज ३ जना स्कुले बालबालिकाको मृत्युभएको छ । मृत्यु हुनेमा चेतिका देवी माध्यामिक विद्यालयको कक्षा ७ मा अध्ययन गर्ने १३ बर्षिया सम्झना खत्री र १४ बर्षिया रविकिरण कार्की रहेका छन् । त्यस्तै कक्षा ५ मा अध्ययन गर्ने १३ बर्षिया समीक्षा कार्कीको पनि पहिरोमा पुरिएर मृत्यु भएको सिन्धुपाल्चोकका प्रहरी निरीक्षक बालकृष्ण पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । निरीक्षक पोखरेलका अनुसार विहान करिब १० बजे तिर स्थानीय सोनेगौरा पौडेल खोल्सामा पानी खान गएका बालबालिका माथिबाट आएको पहिरोमा पुरिएका थिए । मृतक ३ नै जनाको शव स्थानीय बासिन्दा र प्रहरीको सक्रियामा उद्धार गरी आफन्तलाई जिम्मा लगाइ सकिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुपाल्चोकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा १५ दिन थप भएको छ । मंगलवार उपत्यकाका तीनवटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले निषेधाज्ञा