सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री जिम्मेवार बनः देउवा

१ असार २०६९, शुक्रबार १८:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । पूर्वप्रधानमन्त्री एवम् नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवाले राष्ट्रिय सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईलाई जिम्मेवार बन्न आग्रह गर्नुभएको छ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय कर्मचारी सङ्घको १० औँँ राष्ट्रिय सम्मेलनको आज कीर्तिपुरमा उद्घाटन गर्दै उहॉले मुलुक अहिले अत्यन्त अप्ठेरो अवस्थाबाट गुज्रिरहेकोले राष्ट्रिय सहमति कायम गर्न प्रधानमन्त्री जिम्मेवार बन्नुपर्ने बताउनुभयो । संविधान नै निर्माण नगरी संविधानसभाको विघटन हुनुले सबैलाई चिन्तित बनाएको बताउँदै उहाँले राष्ट्रिय सहमति भएमा हालसम्मका उपलब्धिलाई रक्षा गर्दै देशको सङ्क्रमण अन्त्यका लागि विभिन्न विकल्पमा छलफल गर्न सकिने उल्लेख गर्नुभयो । जातीयरुपमा देखिएकोे तिक्तताले देशमा केवल द्वन्द्वमात्र बढाउने छ भन्दै नेता देउवाले सबै जातजातिबीच आपसी भाइचारा अभिवृद्धि हुनु आवश्यक भएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस