सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री जिम्मेवार बनः देउवा

१ असार २०६९, शुक्रबार १८:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । पूर्वप्रधानमन्त्री एवम् नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवाले राष्ट्रिय सहमतिका लागि प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईलाई जिम्मेवार बन्न आग्रह गर्नुभएको छ । त्रिभुवन विश्वविद्यालय कर्मचारी सङ्घको १० औँँ राष्ट्रिय सम्मेलनको आज कीर्तिपुरमा उद्घाटन गर्दै उहॉले मुलुक अहिले अत्यन्त अप्ठेरो अवस्थाबाट गुज्रिरहेकोले राष्ट्रिय सहमति कायम गर्न प्रधानमन्त्री जिम्मेवार बन्नुपर्ने बताउनुभयो । संविधान नै निर्माण नगरी संविधानसभाको विघटन हुनुले सबैलाई चिन्तित बनाएको बताउँदै उहाँले राष्ट्रिय सहमति भएमा हालसम्मका उपलब्धिलाई रक्षा गर्दै देशको सङ्क्रमण अन्त्यका लागि विभिन्न विकल्पमा छलफल गर्न सकिने उल्लेख गर्नुभयो । जातीयरुपमा देखिएकोे तिक्तताले देशमा केवल द्वन्द्वमात्र बढाउने छ भन्दै नेता देउवाले सबै जातजातिबीच आपसी भाइचारा अभिवृद्धि हुनु आवश्यक भएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौँ । राष्ट्रिय ध्वजावाहक नेपाल वायुसेवा निगम (नेपाल एयरलाइन्स)ले ओमानको मस्कटबाट ५६० थान अक्सिजन सिलिण्डर ल्याएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ च्यानल नेपाल शाखाका अध्यक्ष शान्तिराम कार्कीको कोरोना संक्रमणबाट निधन भएको छ । दुई सातादेखि काठमाडौंको