युरोकपमा स्पेनको जित, ईटली र क्रोएसीया बराबरीमा

१ असार २०६९, शुक्रबार ०८:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । १४ औ युरोकप फुटबल प्रतियोगिता अन्तर्गत गएराती भएको समूह सिको खेलमा डिफेन्डिङ् च्याम्पियन स्पेन बिजयी भएको छ । स्पेनले आयरल्याड गणतन्त्रलाई ४–० को भारी गोल अन्तरले पराजित गरेको हो । जित सगै स्पेन चार अंकका साथ शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । स्पेनको जितका लागि फर्नान्डो टोरेसले दई र डेभिड सिल्भा तथा सेस फेब्रिकेसले एक एक गोल गरेका थिए । त्यस्तै गएराती नै भएको खेलमा इटली र क्रोशिया एक एक गोलको बराबरी खेलेका हुन् । खेल बराबरीसगै क्रोयशियाको चार अङक साथ दोस्रो स्थानमा पुगेको छ भने इटलीको दुई अङ्क साथ तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।
त्यस्तै आज पनि समूह ‘डी’ का दुई खेल हुँदै छन् । आज पहिलो खेल सहआयोजक युक्रेनविरुद्ध फ्रान्सबीच राती पौने १० बजे हुने छ । त्यस्तै राती सवा १२ इङ्ल्याडविरुद्ध स्वीडेनबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । पहिलो खेलमा युक्रेनले स्वीडेनलाई पराजित गरेको थियो भने फ्रान्स र इङ्ल्याड बराबरी खेलेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी