एमाले स्थायी समितिको बैठक आज बस्दै

१ असार २०६९, शुक्रबार ०८:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । नेकपा एमालेको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलाको तयारीको बारेमा छलफल गर्न आज पनि स्थायी समिति बैठक बस्ने भएको छ । पार्टी मुख्यालय बल्खुमा बस्ने बैठकमा राज्य पुनर्संरचनाका विषयमा बहुपहिचानसहितका प्रदेशको सङ्ख्याको बारेमा पनि छलफल हुने बताइएको छ । दिउँसो १ बजे सुरु हुने बैठकमा राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलालाई व्यवस्थित गर्ने बारेमा कुराकानी हुने सचिव शङ्कर पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । एमालेले असार ४ र ५ गते दुई दिन कार्यकर्ता भेला बोलाएको छ । पार्टी बहुपहिचानसहितको सङ्घीयताका पक्षमा भए पनि सङ्घीयता विरोधी भनी गरिएको प्रचार गलत भएको कार्यकर्तालाई बुझाउन पुस्तिका छापेर देशभरका पार्टी निकायमा पठाइएको जानकारी एमाले प्रचार विभागका सचिव सूर्य थापाले जानकारी दिनुभयोे । एमालेका जनजाति नेताले पार्टी नेतृत्व एकल पहिचानका आधारमा प्रदेश निर्धारण गर्न तयार नभए पार्टी त्याग्ने चेतावनी दिएपछि यस विषयमा टुङ्गोमा पुग्न राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला बोलाइएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री