एमाले स्थायी समितिको बैठक आज बस्दै

१ असार २०६९, शुक्रबार ०८:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । नेकपा एमालेको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलाको तयारीको बारेमा छलफल गर्न आज पनि स्थायी समिति बैठक बस्ने भएको छ । पार्टी मुख्यालय बल्खुमा बस्ने बैठकमा राज्य पुनर्संरचनाका विषयमा बहुपहिचानसहितका प्रदेशको सङ्ख्याको बारेमा पनि छलफल हुने बताइएको छ । दिउँसो १ बजे सुरु हुने बैठकमा राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलालाई व्यवस्थित गर्ने बारेमा कुराकानी हुने सचिव शङ्कर पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । एमालेले असार ४ र ५ गते दुई दिन कार्यकर्ता भेला बोलाएको छ । पार्टी बहुपहिचानसहितको सङ्घीयताका पक्षमा भए पनि सङ्घीयता विरोधी भनी गरिएको प्रचार गलत भएको कार्यकर्तालाई बुझाउन पुस्तिका छापेर देशभरका पार्टी निकायमा पठाइएको जानकारी एमाले प्रचार विभागका सचिव सूर्य थापाले जानकारी दिनुभयोे । एमालेका जनजाति नेताले पार्टी नेतृत्व एकल पहिचानका आधारमा प्रदेश निर्धारण गर्न तयार नभए पार्टी त्याग्ने चेतावनी दिएपछि यस विषयमा टुङ्गोमा पुग्न राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला बोलाइएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस

म्याग्दी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–४ का विभिन्न स्थानमा पहिराका कारण ६ परिवार विस्थापित भएका छन् । छिपछिपेमा पाँच र महभिरमा

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल सरकारबाट तोकिएको आउँदो मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घीय र प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचन एकै चरणमा सम्पन्न