राष्ट्रिय भेलाबारे छलफल गर्न वैद्य पक्षको बैठक जारी

१ असार २०६९, शुक्रबार ०८:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ असार । आफू पक्षका विचार समूहका कार्यकर्ताहरुको राष्ट्रिय भेलाको अन्तिम तयारीको बारेमा छलफल गर्न एकीकृत माओवादीको वैद्य समूहको बैठक ललितपुरको कुपन्डोलमा बसिरहेको छ । बिहानैदेखि जारी बैठकमा आजदेखि बोलाइएको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला र व्यवस्थापनको बारेमा छलफल भइरहेको बुझिएको छ । जारी पोलिटब्यूरो, पदाधिकारी र स्थायी समितिका सदस्यहरुको बैठकले भेलाबारेमा निर्णय गरेका विषयहरु आजै बस्ने केन्द्रीय समितिको बैठकमा पेस गर्ने पोलिटब्यूरो सदस्य हरिभक्त कँडेलले जानकारी दिनुभएको छ । आजदेखि राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेला बोलाइएको वैद्य समूहले बताए पनि आज साँझसम्ममा कार्यकर्ता काठमाडौं आउने भोलिदेखि भेला सुरु गर्ने तयारी भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे