वर्तमान अवस्थामा निर्वाचन हुन नसक्ने एमाले नेता नेपालको भनाइ

३२ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १७:३७ मा प्रकाशित

रौतहट, ३२ जेठ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालले अन्तरिम संविधान संसोधन नगरी वर्तमान अवस्थामा निर्वाचन हुन नसक्ने बताउनु भएको छ । एकिकृत नेकपा माओवादी र मधेशी मोर्चाको कुर्सी मोहका कारण मुलुकमा गम्भिर संकट आएको आरोप पनि उहाँले लगाउनुभयो । रौतहटको हजमिनिया गाविसमा रहेको रामनरेश लक्ष्मण माविमा आज आयोजित दलित तथा मुस्लिम छात्राहरुलाई साईकल वितरण कार्यक्रममा नेता नेपालले एकिकृत माओवादीका अध्यक्ष प्रचण्ड तथा प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्राईको षडयन्त्रका कारण नै संविधान सभा असफल भएको आरोप लगाउनुभयो । रौतहटको क्षेत्र नम्बर १ का विभिन्न चार विद्यालयहरुमा नेता नेपालले आज आफ्नो संसदिय विकास कोष बाट १७ थान साइकल वितरण गर्नुभएको हो । दलित तथा मुश्लिम समुदायका बालिकाहरु विद्यालयप्रति आकर्षित होस भन्ने उद्देश्यले साइकल वितरण गरेको नेता नेपालले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

काठमाडौं । अन्तर–सरकारी वित्त व्यवस्थापन ऐन, २०७४ अनुसार स्थानीय तहले असार १० गतेभित्र नीति तथा कार्यक्रम र बजेट सार्वजनिक गरिसक्नुपर्छ

काठमाडौँ । भारतीय राजदूत नविन श्रीवास्तव आज काठमाडौंँ आउने भएका छन् । श्रीवास्तव आज अपरान्ह ४ बजे काठमाडौं आउन लागेका

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पार्टी विभाजनका क्रममा एमालेमै बसेका १० स्थायी कमिटी सदस्यहरुलाई दासको संज्ञा दिएका