वर्तमान अवस्थामा निर्वाचन हुन नसक्ने एमाले नेता नेपालको भनाइ

३२ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १७:३७ मा प्रकाशित

रौतहट, ३२ जेठ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालले अन्तरिम संविधान संसोधन नगरी वर्तमान अवस्थामा निर्वाचन हुन नसक्ने बताउनु भएको छ । एकिकृत नेकपा माओवादी र मधेशी मोर्चाको कुर्सी मोहका कारण मुलुकमा गम्भिर संकट आएको आरोप पनि उहाँले लगाउनुभयो । रौतहटको हजमिनिया गाविसमा रहेको रामनरेश लक्ष्मण माविमा आज आयोजित दलित तथा मुस्लिम छात्राहरुलाई साईकल वितरण कार्यक्रममा नेता नेपालले एकिकृत माओवादीका अध्यक्ष प्रचण्ड तथा प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्राईको षडयन्त्रका कारण नै संविधान सभा असफल भएको आरोप लगाउनुभयो । रौतहटको क्षेत्र नम्बर १ का विभिन्न चार विद्यालयहरुमा नेता नेपालले आज आफ्नो संसदिय विकास कोष बाट १७ थान साइकल वितरण गर्नुभएको हो । दलित तथा मुश्लिम समुदायका बालिकाहरु विद्यालयप्रति आकर्षित होस भन्ने उद्देश्यले साइकल वितरण गरेको नेता नेपालले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।

काठमाडौं । समाजसेवी उत्तम कार्कीले वडास्तरीय आइसोलेसन सेन्टरका लागि १८ थान अक्सिजन सिलिण्डर सहयोग गर्नुभएको छ । मुलुकमा अक्सिजन अभाव