विवाद समाधानकोलागी नेपाली काङ्ग्रेस आन्तरिक छलफलमा

३२ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १२:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३२ जेठ ।  पार्टीभित्रको ९ महिनादेखिको विवाद मिलाउने प्रयासस्वरुप नेपाली काङ्ग्रेसले आन्तरिक छलफललाई तीब्रता दिएको छ । आफ्ना मागहरु पूरा नभएकोभन्दै बरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा पक्षले केन्द्रीय समितिको बैठक लगातार बहिष्कार गरेपछि सभापति सुशील कोइरालाले देउवा समूहको माग सम्बोधन गर्ने बारेमा आफू निकटका नेताहरुसँग औपचारिक तथा अनौपचारिक रुपमा छलफल गरिरहनु उहाँको निजी सचिवालयले जनाएको छ । पार्टीको भ्रातृ संस्थाहरूको विषयमा जारी विवाद मिलाउन आज दिनभर छलफल गर्नको लागि केन्द्रीय समितिको बैठक भोलिसम्मको लागि स्थगित गरिएको नेता अर्जुननरसिंह केसीले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आज दिनभरीमा सभापति कोइरालाले आफू निकटका नेताहरुसँग छलफल गर्नुहुनेछ भने महामन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौला नेतृत्वको वार्ता टोलीले असन्तुष्ट देउवा समूहसँग छुट्टै छलफल गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवार्ता

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा

काठमाडौँ । सरकार केही दिनमै नागरिकतासम्बन्धी विधेयक संसद्मा पेस गर्ने तयारीमा रहेका बेला प्रमुख प्रतिपक्षी एमालेले त्यसलाई अस्वीकार गर्ने जनाएको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता शेखर कोइराला पक्षको बैठक आज (शुक्रबार) पनि बस्ने भएको छ । बिहीबार राजधानीको बत्तीसपुतली फुडल्याण्डमा