विवाद समाधानकोलागी नेपाली काङ्ग्रेस आन्तरिक छलफलमा

३२ जेष्ठ २०६९, बिहीबार १२:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३२ जेठ ।  पार्टीभित्रको ९ महिनादेखिको विवाद मिलाउने प्रयासस्वरुप नेपाली काङ्ग्रेसले आन्तरिक छलफललाई तीब्रता दिएको छ । आफ्ना मागहरु पूरा नभएकोभन्दै बरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा पक्षले केन्द्रीय समितिको बैठक लगातार बहिष्कार गरेपछि सभापति सुशील कोइरालाले देउवा समूहको माग सम्बोधन गर्ने बारेमा आफू निकटका नेताहरुसँग औपचारिक तथा अनौपचारिक रुपमा छलफल गरिरहनु उहाँको निजी सचिवालयले जनाएको छ । पार्टीको भ्रातृ संस्थाहरूको विषयमा जारी विवाद मिलाउन आज दिनभर छलफल गर्नको लागि केन्द्रीय समितिको बैठक भोलिसम्मको लागि स्थगित गरिएको नेता अर्जुननरसिंह केसीले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार आज दिनभरीमा सभापति कोइरालाले आफू निकटका नेताहरुसँग छलफल गर्नुहुनेछ भने महामन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौला नेतृत्वको वार्ता टोलीले असन्तुष्ट देउवा समूहसँग छुट्टै छलफल गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सभामुख अग्नि सापकोटा विरुद्ध परेको मुद्दाको संवैधानिक इजलासमा सुनुवाइ हुने भएको छ । संवैधानिक इजलासमा प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शम्शेर

काठमाडौं । सम्झौता अवधि सकिएको झण्डै नौ महिनापछि कन्सेप्ट डेभलोपमेन्ट प्रालिले काठमाडौँ प्लाजामा रहेका अधिकांश पसल हटाएको छ । गत

काठमाडौं । विवाद चर्किंदै गएपछि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) फुटको नजिक पुगेको छ । प्रधानमन्त्रीसमेत रहेका पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा