निकुञ्जमा शिकार गर्दै गर्दा पूर्व प्रहरी प्रमुखसहित तीन पक्राउ

३१ जेष्ठ २०६९, बुधबार ०८:५४ मा प्रकाशित

नवलपरासी, ३१ जेठ । चितवन राष्ट्रिय निकुञ्जमा शिकार गर्दै गरेको अवस्थामा नवलपरासीको नमूना मध्यवर्ती सामुदायिक वन पिठौलीबाट तीनजना पक्राउ परेका छन् । पूर्व प्रहरी प्रमुख प्रदीप शम्सेर जबरासहित तीनजना जङ्गली जनावर र पन्छी मारिरहेको अवस्थामा पक्राउ परेका हुन् । नवलपरासीको नमूना मध्यवर्ती सामुदायिक वन पिठौलीमा शिकार खेल्ने क्रममा स्थानीय बासिन्दाले पूर्व प्रहरी महानिरीक्षक रहेका जबरालाई पक्राउ गरेको स्थानीय डिबी चौधरीले जानकारी दिनुभयो ।
बा २ च ४३५४ नम्बरको गाडी लगेर शिकार खेल्न गएका जबरालाई एउटा मारेको मयुर र दुई तीन बोरा शिकारसहित स्थानीयले पक्रन सफल भएका हुन् । टेलिस्कोप जडित अत्याधुनिक हतियार, शिकार, गाडीसहित जबरालाई बिहान नेपाली सेनाको जिम्मा लगाइएको छ । स्थानीय बासिन्दाले यसअघि पनि पटक पटक जबरा नवलपरासीमा चोरी शिकारमा संलग्न भएको बताएका छन । दुईमहिना अघि पनि जबरा शिकार खेल्न नवलपरासी जानुभएको थियो । जबरामाथि पद तथा शक्तिको दुरुपयोगमा सर्वोच्च अदालतमा मुद्दा चलिरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको

सप्तरी । सप्तरीको छिन्नमस्ता गाउँपालिकास्थित प्रसिद्ध छिन्नमस्ता भगवती मन्दिरभित्र रहेको मूर्तिको चाँदीको मुकुट (मस्तक) हिजो साँझ चोरी भएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको