काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठक आज पनि

३१ जेष्ठ २०६९, बुधबार ०८:५२ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ३१ जेठ । आन्तरिक विवाद समाधान हुने भएपछि नेपाली काङ्ग्रेस असन्तुष्ट देउवा पक्षले आज बस्ने केन्द्रीय समिति बैठकमा भाग लिने भएको छ । केन्द्रीय समितिको बैठक बिहान ११ बजेपछि पार्टी कार्यालय ललितपुरको सानेपामा बस्दै छ । पार्टीको भ्रातृ संस्थाहरूको विषयमा पार्टीमा देखिएको १० महिनादेखिको विवाद साम्य हुने भएको छ । संस्थापन पक्षले एकपक्षीय रूपमा भ्रातृ संस्था विस्तारको घोषणा गरेको भन्दै सन्तुष्ट देखिएको देउवा पक्षले हिजो नेवि सङ्घ, तरुण दल र महिला सङ्घमा थपिने आफ्नो पक्षका सदस्यहरूको नामावली बुझाएको थियो । देउवा पक्षबाट उपलब्ध नामावलीको आधारमा सभापति सुशील कोइरालाले आज भ्रातृ संस्थाहरूको कार्यसमिति विस्तारको घोषणा गर्नुहुने छ । संस्थापन पक्षले घोषणा गरेको १ सय १ कार्यसमितिमा आफ्नो पक्षको जम्मा २८ मात्रै परेको भन्दै वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवाले असहमति जनाउँदै आउनुभएको थियो । यसअघि केन्द्रीय समितिको बैठकमा हिजै सहभागी हुने भनिए पनि आन्तरिक तयारी नपुगेकोले देउवा पक्ष बैठकमा सहभागी भएको थिएन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ