काङ्ग्रेस केन्द्रीय समितिको बैठकमा देउवा पक्ष अनुपस्थित

३० जेष्ठ २०६९, मंगलवार १८:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० जेठ । नेपाली काङ्ग्रेसको आज बसेको बैठकमा पनि देउवा पक्षले भाग लिएन । आजको बैठकमा भ्रातृसंस्थाहरूको विषयमा देखिएको विवादलाई समाधान गर्ने भनिएको थियो । देउवा पक्षले भ्रातृसंस्थामा रहनेहरूको नामावली नबुझाएकोले बैठकमा यो विषयमा छलफल हुन नसकेको केन्द्रीय सदस्य गगन थापाले जानकारी दिनुभयो । थापाका अनुसार देउवा पक्षमा पनि भ्रातृसंस्थाको विषयमा मतैक्यता हुन सकेको छैन । आज बसेको काङ्ग्रेस बैठकले तरुण दल चितवनका तत्कालीन शिव पौडेलको हत्या हुनुमा चितवन काङ्ग्रेस सभापति विकास कोइरालाको कमजोरी देखिएकोले उहाँसँग स्पष्टीकरण लिइने निर्णय भएको छ ।
यसैबीच सरकारले ल्याउन लागेको अध्यादेशका विरोधमा थप रणनीति बनाउनका लागि काङ्ग्रेस एमालेलगायतका प्रतिपक्षी दलहरूको बैठक काङ्ग्रेस केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा केहीबेर अघि सुरु भएको छ । सरकारले अध्यादेशमार्फत् बजेट ल्याउने तयारी गरेकोमा प्रतिपक्षीहरूले काम चलाउ सरकारलाई यसरी बजेट ल्याउन नदिन दबाब दिने निर्णय गरिसकेका छन् । थप रणनीति बनाउन प्रतिपक्षी दलहरूको बैठक आज फेरि बसेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा नेपालमा थप २,५६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं- सरकारले दार्चुलाका जयसिंह धामी तुइनबाट महाकाली तर्ने क्रममा भारतीय सीमा सुरक्षाबलका जवानले तुइन काटेको भनिएको घटनाबारे छानबिन गर्न पाँच

नेकपा (एमाले) को आज बसेको स्थायी कमिटी बैठकले आगामी भदौ २७ र २८ गते काठमाडौँमा पार्टीको विधान महाधिवेशन आयोजना गर्ने

काठमाडौँ । पछिल्ला केही वर्षयता मनसुनजन्यसहित विपद्का घटना बढ्दो छ । एक दशकको तथ्याङ्क हेर्दा विसं २०७२ सम्म विपद्का दुई