एमालेले असन्तुष्ट जानजाति नेताहरुसँग छलफल गर्दै

३० जेष्ठ २०६९, मंगलवार १०:१९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० जेठ । असन्तुष्ट जनजाती नेताहरुसँग छलफल गर्न नेकपा एमाल स्थायी समितिको बैठक आज बस्दैछ । दिउँसो पार्टी कार्यालयमा बस्ने बैठकमा जनजातीले उठाएका मुद्दा र त्यसको समाधानका विषयमा छलफल गर्ने एमालेले बताएको छ । छलफलका लागि हिजो बसेको स्थायी समितिले उपाध्यक्ष अशोक राई सहितका जनजाति र मधेसी नेतारुलाई औपचारीक निम्तो नै दिएको छ । जानजाति नेताहरुसँग आज बिहान ११ बजे पार्टी कार्यालय बल्खुमा छलफल हुने एमाले सचिव युवराज ज्ञवालीले जानकारी दिनुभयो । पहिले जाजाति नेताहरुसँग छलफल भएपछि स्थायी समितिको बैठक बसेर थप निर्णय लिइनेछ । जनजाती नेताहरुले उठाएका मागका आधारमा राज्यपुनर्संचना सम्बन्धि निर्णय लिन आयोग गठन गर्ने विषयमा पनि एमाले पार्टीमा छलफल भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ