देशभरका चिकित्सक आन्दोलनमा उत्रिदाँ, विरामीलाई सास्ती

१८ चैत्र २०७१, बुधबार ०९:५३ मा प्रकाशित

 काठमाण्डौ चैत्र १८ । अनसनरत डा.गोविन्द केसीको माग प्रति ऐक्यबद्धता जनाउदै चिकित्सकहरुले आजदेखि देशभरका अस्पतालको सेवा बन्द गर्ने भएका छन् । डा. केसीको माग प्रति सरकार गम्भीर नभएको भन्दै चिकित्सकहरुले देशैभरिका स्वास्थ सस्थामा ओपीडी सेवा बन्द गर्न लागेका हुन् । अस्पतालमा भर्ना भएका बिरामीको सामान्य रेखदेख गरेपनि नया बिरामीलाई भर्ना हुन नदिने चिकित्सकहरुले बताएका छन् । केसीका मागलाई सरकारले सम्बोधन गर्ने कुनै पहल नगरेको भन्दै चिकित्सकहरुको साझा सस्था चिकित्सक संघले आन्दोलनका कार्यक्रम तय गरेको थियो । संघको हिजो बसेको बैठकले देशभरका अस्पतालमा ओपीडी सेवा बन्द गर्ने गरेको निर्णय अनुसार आन्दोलन अघि बढाएको संघका अध्यक्ष अन्जनीकुमार झाले जानकारी दिनुभयो । सरकारले ४८ घन्टा भित्र माग पूरा गरेर अनसन तोडाउने पहल नगरे देशेभरीका अस्पतालको आकस्मिक सेवा पनि ठप्प पार्ने चिकित्सक संघले चेतावनी छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्रतिनिधिसभाको बैठकमा संवैधानिक परिषदसम्बन्धी अध्यादेश जबर्जस्ती पेश गरिएको भन्दै प्रमुख प्रतिपक्ष नेपाली काँग्रेसले बैठक कक्षमा नाराबाजी गरेको छ

काठमाडौं । कोभिड–१९ बाट विदेशमा यस साता थप दुई नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली सङ्घअन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका संयोजक

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज कोभिड–१९ विरुद्धको खोप लगाउनुभएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा बिहान पुगेर प्रधानमन्त्री ओलीले धर्मपत्नी

काठमाडौं । अमेरिकी सिनेटले १९ खर्ब डलरको राहत प्याकेजसम्बन्धी विधेयक पारित गरेको छ । कोरोना महामारीका कारण समस्यामा परेकाहरुका लागि