एमाले स्थायी कमिटी बैठकमा राष्ट्रिय भेलाबारे छलफल

२८ जेष्ठ २०६९, आईतवार १७:४७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २८ जेठ । आज बसेको एमाले स्थायी कमिटीको बैठकमा आगामी असार ४ र ५ गते काठमाडौँमा आयोजना हुने पार्टीको राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलाको तयारी र राज्य पुनःसंरचनामा पार्टीमा उत्पन्न विवादबारे छलफल भएको छ । बैठकपछि वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले दिनुभएको जानकारीअनुसार राष्ट्रिय कार्यकर्ता भेलाका लागि उपस्थित हुनेहरुको मापदण्ड तयार गरिएको र भेला राष्ट्रिय सभागृहमा सम्पन्न गरिने निर्णय भएको छ । बैठकले पार्टीका अञ्चल र जिल्लामा पनि कार्यकर्ता भेला तथा सरकारको विरोधमा रहेका अन्य दलहरुले पालैपालो सभाहरु गर्न पनि जोड दिएको छ । नेता नेपालले विद्यमान राजनीतिक स्थितिको निकासका लागि पार्टीले प्रस्ताव तयार गर्ने र त्यसबारे भोलिको स्थायी कमिटीको बैठकमा छलफल गरिने बताउनुभयो । स्थायी कमिटीको बैठक भोलि फेरि बस्ने एमालेले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ८१६७ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।