प्रधानमन्त्री कोइराला र एमाले अध्यक्ष ओली बीच भेटवार्ता

१४ चैत्र २०७१, शनिबार १४:३४ मा प्रकाशित

काठमाण्डौँ,  चैत्र १४  ।  प्रधानमन्त्री सुशील कोइराला र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच शनिबार भेटवार्ता भएको छ । एमाले अध्यक्ष ओली निवास बालकोटमा भएको भेटवार्तामा सबैलाई मान्य हुने गरी सहमतिकै प्रक्रिया अघि बढाउने विषयमा छलफल भएको जनाइएको छ ।

वार्तामा कांग्रेस र एमालेबीच राजनीतिक गतिरोध अन्त्यका लागि सहमतिकै आधारमा अघि बढ्ने सहमति भएको छ ।

ओली निवासमा डेढ घण्टा भएको वार्तामा सहमतिलाई नै प्राथमिकता दिएर अगाडि जाने बारेमा छलफल भएको हो । वार्तापछि सञ्चारकर्मीलाई प्रतिक्रिया दिदै प्रधानमन्त्री कोईरालाले ओलीसगको भेटमा सहमति कै आधारमा जाने बारेमा कुराकानी भएको बताउनुभयो ।

भेटमा दुई नेताको स्वास्थ्य  अवस्थाका बारेमा जानकारी आदान प्रदान गरेको समेत उहाँले बताउनुभयो । भेटवार्तापछि प्रतिक्रिया दिँदै परराष्ट्रमन्त्री महन्द्र पाण्डेले प्रधानमन्त्री कोइराला र एमाले अध्यक्ष ओलीको भेटमा संविधान निर्माण्ँ कै विÈयमा केन्द्रित भएर छलफल भएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी