एमालेले सहमति प्रयास र आन्दोलन संगसंगै बढाउने

२७ जेष्ठ २०६९, शनिबार १९:१९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ जेठ । नेकपा एमालेले सहमतिको प्रयास र आन्दोलनलाई संगै अघिबढाउने निर्णय गरेको छ । पार्टीको आज बसेको बैठकले दलहरुबीच सहमति बनाएर संविधान संसोधन गरि विकल्प खोजी गर्ने, माओवादी सर्वसत्तावादविरुद्धको अभियानलाई अझै सशक्त बनाउने र सत्ता साझेदार दलहरुलाई पनि आफ्नो गठबन्धनमा ल्याउन पहल गर्ने निर्णय समेत गरेको छ । संविधानसभामा पार्टीको भूमिका र त्यसयताका पार्टीभित्रका क्रियाकलापको समीक्षा गर्न आगामी असार ४ र ५ गते काठमाडौंमा राष्ट्रिय भेला समेत बोलाउने भएको छ ।
एमालेले असन्तुष्ट आदिवासी जनजाती नेताहरुलाई आफ्ना असन्तुष्टि सार्वजनिक सञ्चारमाध्यममा नभई पार्टीभित्रै राख्न अनुरोध पनि गरेको छ । आजको बैठक आदिवासी जनजाती तथा मधेसी समुदायका नेताहरुले बहिष्कार गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न देशबाट कोरोनाविरुद्धको खोप आयातलाई तिब्रता दिएको छ । तर सरकारले खोप अभियानलाई व्यवस्थित गर्न नसक्दा नागरिक

काठमाडौं । नेपालले अमेरिकासँग कोरोनाविरुद्धको थप खोप सहायताका निम्ति अनुरोध गरेको छ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले संयुक्त राज्य अमेरिकाका विदेशमन्त्री