एमालेको केन्द्रीय बैठक बस्दै

२७ जेष्ठ २०६९, शनिबार ०८:३५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ जेठ । नेकपा एमालेको केन्द्रीय कमिटिको बैठक एमाले केन्द्रीय कार्यालय बल्खुमा अहिले ११ बजेबाट बस्दैछ । मुलुकमा विकसित पछिल्लो राजनीतिक घटनाक्रम, कार्यकर्ता भेला र पार्टीको आन्तरिक गतिविधिका बारेमा बैठकमा छलफल हुने सचिव युवराज ज्ञवालीले जनाएका छन् । एकल जातीय पहिचानका आधारमा राज्य पुनर्संरचना या संघीयतामा जानुपर्ने भन्दै पार्टीका आदिवासी तथा जनजाती नेताहरुले त्यसो नभए पार्टी छाड्ने चेतावनी दिएपछि एमालेले केन्द्रीय कमिटिको बैठकमार्फत् उनीहरुलाई मनाउने प्रयास गरेको हो । एमाले उपाध्यक्ष अशोक राई र रामचन्द्र झा जस्ता मधेसी नेताहरुले पार्टी छाड्ने धम्की दिएपछि एमालेभित्र निकै ठूलो हलचल देखापरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।