राप्रपा नेपालद्वारा आज बृहत आमसभा÷ हिन्दु अधिराज्य, राजसंस्था र ०४७ सालको संविधान ब्युंताउनु पर्ने प्रमुख माग

२७ जेष्ठ २०६९, शनिबार ०८:३० मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ जेठ । सोचेभन्दा भव्य रुपमा हिजो मोटरसाईकल र्याली सम्पन्न भएपछि उत्साहित बनेको राप्रपा नेपालले आज राजधानीमा बृहत आमसभाको आयोजना गर्दैछ । अपरान्ह २ बजेपछि खुलामञ्चमा हुने आमसभालाई सो पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाल लगायतका नेताहरुले सम्बोधन गर्ने पार्टीका प्रचारप्रसार विभाग प्रमुख राजाराम श्रेष्ठले जानकारी दिएका छन् ।
संवैधानिक राजतन्त्र, हिन्दुराष्ट्र र नेपाल अधिराज्यको संविधान २०४७ को पुनस्र्थापना जस्ता मुद्दा आफ्नो पार्टीको प्रमुख एजेण्डा रहेको बताउंदै आएको राप्रपा नेपालले आजको आमसभा पनि सोही मागलाई केन्द्रबिन्दुमा राखेर गर्न लागिएको स्पष्ट पारेको छ । उल्लेखित मुद्दामा जनमत बुझ्ने र आफ्नो शक्ति प्रदर्शनसमेत गर्नेगरी आमसभाको आयोजना गरेको पनि बताइएको छ । आमसभा सुरु हुनुपूर्व राप्रपा नेपालले राजधानीका विभिन्न स्थानबाट विविध झांकीसहितका जुलुस निकालिने पनि श्रेष्ठले जनाए । संविधानसभा असफल भएको भन्दै नयां जनादेशमा जानुपर्ने निर्णय गरेको राप्रपा नेपालले सरकारले घोषणा गरेको नयां निर्वाचनको मितिलाई भने स्वागत गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार