पेस्तोल चलाउन सिक्दा दुर्घटना ः प्रहरी

२६ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार २१:३७ मा प्रकाशित

 

काठमाडौं, जेठ २६ । आज बिहान सोह्रखुट्टेमा भएको गोली प्रहारको घटनालाई प्रहरी–अभिव्यक्तिले रहश्यपूर्ण बनाइदिएको छ । अनेरास्ववियुका नेता वसन्त शाहीमाथि अनेरास्ववियुकै अर्को खेमाबाट पेस्तोल प्रहार भएको अनुमान भइरहेको परिवेशमा नेपाल प्रहरीले पत्रकार सम्मेलनमार्फत् झुक्किएर शाहीमाथि गोली लागेको अभिव्यक्ति दिएपछि घटनाले रोचक तथा रहश्यमयी मोड लिएको हो ।
आज हनुमानढोकामा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा काठमाडौं प्रहरी प्रमुख एसएसपी जयबहादुर चन्दले भने– ‘शाहीकै साथी मनोज खत्रीले पेस्तोल कसरी चलाउने भनी सिकाउंदै गर्दा दुर्घटनावश गोली चलेर घटना भएको देखियो ।’ उनका अनुसार अस्कल क्याम्पसका स्ववियु उपसभापति वीरबहादुर रावतको कोठामा मुकेश नेपाली र वसन्त शाहीलाई खत्रीले पेस्तोलमा गोली कसरी राख्ने, कसरी ताक्ने र कसरी चलाउने भन्दै सिकाउंदै थिए, त्यहीबेला अकस्मात् गोली चलेको हो । प्रहरीले गोली चलेको कोठामा अटोमेटिक पेस्तोल र तीनवटा प्रयोग नभएको गोली फेला परेको बताएको छ । घटना लगत्तै खत्री भागेका थिए भने अस्पताल पु¥याइएका शाही खतरामुक्त रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चर्चित रियालिटी टिभी शो ‘बिग बोस’ मा देखिएकी एक अभिनेत्रीले बोल्डनेसमा बलिउडका ठूला अभिनेत्रीहरुलाई पछि पारेकी छिन् ।

काठमाडौं । नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘हट एण्ड सेक्सी’ अवतारमा उनी सामाजिक सञ्जालमा छरपष्ट

काठमाडौं । अन्य सामाजिक सञ्जालजस्तै नेपालमा इन्स्टाग्राम पनि निकै चर्चित छ । इन्स्टामा नेपालका प्रयोगकर्ता पनि धेरै रहेका छन् ।

काठमाडौं । फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ अभिनेत्री समान्था रुथ प्रभु भारतकै लोकप्रिय अभिनेत्री बनेकी छन् । उनले कैटरिना कैफ, आलिया