बाग्लुङ् उपनिर्वाचनमा उम्मेदवारी दर्ता

२ चैत्र २०७१, सोमबार ११:१८ मा प्रकाशित

काठमाण्डौ चैत्र २ । बाग्लुङ क्षेत्र नम्बर १ मा चैत्र २८ गते निर्वाचन आयोगले गराउन लागेको उपनिर्वाचनमा विभिन्न राजनीतिक दलले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । बाग्लुङमा क्रियाशिल रहेका दलहरुले हिजो मूख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय पुगी पार्टीका तर्फबाट उम्मेदवारी दर्ता गराएका हुन । उम्मेदवारी दर्ता गराउनेमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट चम्पादेवी खड्का, नेकपा एमालेको तर्फबाट मना केसी, एकीकृत माओवादीबाट कृष्ण केसी र राष्ट्रिय जनमोर्चाबाट नेत्रबहादुर बुढाथोकी छन् । चम्पा खड्का कांग्रेसका तर्फबाट गत संविधानसभा निर्वाचनमा निर्वाचित भई सडक दुर्घटनामा परी निधन भएका सभासद हरिबहादुर खडकाकी धर्मपत्नी हुन । यस्तै ५ जनाले स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका छन् । संविधानसभा निर्वाचनबाट विजयी सभासद हरिबहादुर खड्काको सवारी दुर्घटनामा मृत्यु भएपछि उपनिर्वाचन गर्न लागेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संसद अधिवेशन आव्हान गरेकी छन् । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकको सिफारिस गरेअनुसार राष्ट्रपति भण्डारीले फागुन

योङ स्टार क्लबद्वारा सञ्चालित सामुदायिक रेडियो सोलु एफएमका कार्यालयमा आगलागी भएको छ । आज विहान लागेको आगलागी नियन्त्रणमा आइसकेको रेडियो

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सोमबार पोखरामा गण्डकी प्रदेशस्तरीय कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्नुहुने भएको छ । पार्टीको प्रदेश कमिटीले

काठमाडौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अविश्वास प्रस्तावबाट आफूलाई हटाएर देखाउन चुनौती दिएका छन् । उनले प्रतिनिधि सभा विघटन गर्ने