मिनि विश्वकपको रुपमा लिईने यूरो कप फुटवल आजबाट सुरु

२६ जेष्ठ २०६९, शुक्रबार ०८:५० मा प्रकाशित


काठमाडौ, २६ जेठ । विश्वकप पछिको दोस्रो ठूलो फूटबल प्रतियोगिता युरोकप आजबाट सुरु हुँदै छ । पोल्याण्ड र युक्रेनले संयुक्तरुपमा आयोजना गरेको प्रतियोगितामा १६ टोली सहभागी छन् । प्रतियोगिताको उद्घाटन खेलमा सहआयोजक पोल्याण्डले घरेलु भूमिमा ग्रिसको सामना गर्दै छ । वार्सास्थित नेशनल स्टेडियममा नेपाली समयअनुसार राति पौने ११ बजेबाट खेल सुरु हुने बताइएको छ । दुवै टोली जित हात पार्दै सुखद सुरुवात गर्ने दाउमा छन् । यी दुई टोलीबीच पछिल्लोपटक भएका दुई मैत्रीपूर्ण खेलमध्ये एउटा बराबरीमा सकिएको थियो भने अर्कोमा पोल्याण्डले दुई–शून्यको जीत हात पारेको थियो । यस्तै अर्को खेलमा रुसले चेक गणतन्त्रको सामना गर्दै छ । नेपाली समयअनुसार यी दुईबीचको खेल राति साढे एक बजे सुरु हुने छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

मड्रिड । स्पेनिस लिग फुटबलमा गएराति रियाल मड्रिड र भियारियाल विजयी भएका छन् । उपाधि होडमा रहेको रियाल मड्रिडले ग्रानाडालाई

स्पेनिस ला लिगा फुटबलको बार्सिलोना लेभान्तेसंग बराबरीमा रोकिएको छ । गएराति भएको खेलमा लेभान्तेसँग बार्सिलोना ३ –३ को बराबरीम रोकिएको

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई