बन्नेभो एनआरएन भवन, प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाद्वारा शिलान्यास

२५ फाल्गुन २०७१, सोमबार २१:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २५ फागुन । राजधानी काठमाडौको बालुवाटारमा गैरआवासिय नेपाली संघ (एनआरएन)  भवन सिलन्यास गरिएको छ । संसार भरी रहेका गैरआवासिय नेपालीहरुसंग संकलन गरिएको सहयोग राशि करिव २० करोड लगानीमा निर्माण हुने भवन सोमबार प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले सिलन्यास गरेका हुन् । एनआरएन भवन आगामी एक वर्षभित्र भवन निर्माण कार्य सम्पन्न गर्ने लक्ष्य राखिएको छ । तीन रोपनी क्षेत्रफलमा फैलिएको भवन सभाकक्ष सहित अत्याधुनिक सुविधा सम्पन्न हुनेछ । संघका अध्यक्ष शेष घलेले अहिले डिजाइनको काम भइरहेको जानकारी दिदैं भवन निर्माण कार्य तिब्र गतिमा अघि बढाउने बताए । भवन निर्माणका लागि संसारभर छरिएका गैरआवासीय नेपालीले सहयोग गरेका छन् । अध्यक्ष घलेका अनुसार यस अवधिमा १९ करोड रुपैयाँ सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता आइसकेको छ । संस्थाको खातामा ७ करोड रुपैयाँभन्दा बढी जम्मा भइसके छ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली महको पहिचान गुम्ने गरी नाजायज मुनाफा लिने उद्देश्यले अखाद्य वस्तु मिसाएर व्यवसाय गरेको भन्दै हालै केद्रीय अनुसन्धान

काठमाडौं । सत्तारुढ पाँच दलीय गठबन्धनको बैठक अपरान्ह चार बजे पुनः बस्ने गरी सकिएको छ । शनिबार बिहान प्रधानमन्त्री निवास

काठमाडाैं।पाँच दलीय सत्ता गठबन्धनकाे बैठक प्रधानमन्त्री सरकारी निवास बालुवाटारमा जारी छ । केही बेर अघि सुरु भएकाे बैठकमा प्रधानमन्त्री एवं कांग्रेस

ताप्लेजुङ । ताप्लेजुङमा आजदेखि कोरोना विरुद्धको कोभिडशिल्ड खोपको दोस्रो मात्रा लगाएकालाई नियमित खोप केन्द्रमार्फत बुष्टरडोज लगाइने भएको छ । कोभिशिल्ड