वार्ताबाटै संबिधान बनाउन सकिन्छ: प्रधानमन्त्री कोइराला

२५ फाल्गुन २०७१, सोमबार २१:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २५ फागुन । प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले वार्ताबाटै सहमतिमा संबिधान बनाउन सकिने विश्वास व्यक्त गरेका छन् । कोइरालाको भनाइ छ,“ पार्टीहरुका बीच सहमति खोज्ने सिलसिलामा एएमाओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल “प्रचण्ड”जीसँग हिजो आइतबार बेलुका लामो र सकारात्मक ढंगले छलफल भएको छ । एमाले अध्यक्ष के.पी. ओलीजी यद्यपि बिरामी हुनुहुन्छ, तर उहाँसंग पनि अहिले विकसित भएका सबै घट्नाक्रमका बारेमा छलफल र समान धारणा हामी बनाइरहेका छौ । पार्टीका अन्य नेता साथीहरु पनि संवाद र सहमतिको वातावरण बनाउन लाग्नु भएको अवस्था छ ।
यसैले म प्रचण्डजीको नेतृत्वमा रहेको मोर्चाका सबै राजनीतिक दल र नेताहरुलाई अहिले बन्दै गएको वार्ताको वातावरणमा योगदान पुर्याउन हार्दिक अनुरोध गर्दछु । वार्ताबाटै सहमति बनाउदै लैजान सकिन्छ भन्ने कुरामा पनि भरोसा गर्न आग्रह गर्दछु ।”

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा संसदीय दलका नेता केपी शर्मा ओलीले दलको प्रमुख सचेतकमा विशाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेका छन् ।

काठमाडौं । सत्तारुढ दलभित्र खटपट चरमोत्सर्गमा पुगेका बेला सरकारले ठूलो संख्या प्रमुख जिल्ला अधिकारी (प्रजिअ) सरुवा गरेको छ । गृह

युरोपेली संघ ‘ईयू’ मा कोरोना भाइरस ‘भ्याक्सिनेसन पासपोर्ट’ अर्थात खोप राहदानीको प्रयोग गर्ने तयारी थालिएको छ । ग्रीस र अस्ट्रियाले

गुल्लरिया । बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिकामा एकै दिन चार बालिका बलात्कारको शिकार भएका छन् । १४ वर्षीय एक किशोरले एकै दिन