आनन्द घिमीरेको अध्यक्षतामा वानाको नयाँ नेतृत्व सर्वसम्मत चयन

६ फाल्गुन २०७१, बुधबार ००:५१ मा प्रकाशित

बाल्टिमोर । लामो समय देखि विवादित रहँदै आएको बाल्टिमोरस्थित नेपालीहरुको संस्था बाल्टिमोर एसोसियसन अफ नेपालीज इन अमेरिका (वाना)को नयाँ नेतृत्व सर्वसम्मत चयन भएको छ । बाल्टिमोरस्थित स्थानीय अगुवाहरुको पहलमा आनन्द घिमीरे अध्यक्ष रहेको वानाको नयाँ नेतृत्व सर्वसम्मत चयन भएको हो । वानाको नयाँ नेतृत्व सात सदश्य रहेको छ जसमा वरिष्ट उपाध्यक्ष-अनु वन्त, उपाध्यक्ष-सतिस चापागाईं, महासचिव-कुलमणी आचार्य, सचिव-सृजन ताम्राकार, कोषाध्यक्ष-कुल गुरुङ, आई टी कोअर्डिनेटर-बुद्धि रेग्मी रहेका छन् भने ११ सदश्य रहेको बोर्ड अफ ट्रष्टीमा डा भीम कट्टेल, गणेश मलेखु, पारशमणि श्रेष्ठ, मोहन थापा, कृष घिमिरे, रविना थापा, बिजय श्रेष्ठ, डिल्लि पौडेल, प्रेम श्रेष्ठ, ज्ञानु रिमाल, प्रभु थापा सर्वसम्मत चयन गरिएको छ । यस अघि सर्वसम्मत नेतृत्व चयनका लागि रवि लामिछानेको संयोजकत्वमा बाना सर्च कमिटी निर्माण गरिएको थियो । सर्च कमिटीका अन्य सदश्यहरुमा अमर छन्त्याल, अर्जुन हमाल, लोक तिवारी, विनोद उप्रेती, चित्रा कार्की, दूर्गा श्रेष्ठ, महेश भट्टराई रहेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भियना ।नेपाली साहित्यकार समूहले बिश्वभरका नेपालीभाषी साहित्यकारहरूलाई जोडेर रचना वाचन तथा सरस्वति सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न ग-यो। जुम प्रविधिको प्रयोग गरेर

पोर्चुगल । शम्भु सिलवाल छ वर्षयता पोर्चुगलमा हुनुहुन्छ । नेपालमा झ्याइँकुटी झ्याई टेलिशृङ्खलामा घिन्ताङे पात्रसँगै दोहोरी साँझ, भजन, लोकदोहोरी क्षेत्रमा

लन्डन । कोरोना सङ्क्रमणबाट अस्पताल भर्ना भएका एक नेपालीको उपचारकै क्रममा मस्तिष्काघातबाट मृत्यु भएको छ । ताप्लेजुङ जिल्ला सिकैँचामा स्थायी

कोरियामा काम गर्दै बचेको समयमा साहित्य सिर्जनामा रमाउने कवि सुष्मा रानाहँमाको नयाँ कविता कृति आमाको तासफोटो र दीपा मेवाहाङ राईको