मधेशी मोर्चाका नेताहरुलाई संवाद सुरु गर्न राष्ट्रपतिको आग्रह

२६ माघ २०७१, सोमबार ०९:०० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २६ माघ । नेताहरुबीच बढ्दै गएको दूरीलाई कम गर्न राष्ट्रपति डा.रामवरण यादवले आइतवार मधेशी मोर्चाका नेताहरुलाई भेटी लामो र गम्भीर छलफल गर्नु भएको छ । केही दिनदेखि विभिन्न दलका नेताहरुलाई भेटी सहमतिको वतारण बनाउन आग्रह गरिरहनु भएको राष्ट्रपति यादवले आन्दोलनको कार्यक्रम रोकेर सहमतिको वतावरण तयार गरी सविधान जारी गर्न संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेशी मोर्चाका नेताहरुलाई आग्रह गर्नुभएको छ ।
आइतवार साँझ आफ्नै निवासमा मोर्चाका नेताहरुसँगको भेटमा उहाँले १२ बुँदे सम्झौतादेखि हालसम्म गरेका सम्झौताका सहयात्रीहरु एकठाउँमा आएर सविधान निर्माणमा लाग्नुपर्ने सुझाव दिनुभएको मोर्चाका नेताहरुले बताउनु भएको छ । भेटमा तराई मधेश लोकतान्त्रिक पार्टीका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर, मधेशी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकका अध्यक्ष विजयकुमार गच्छदार, मधेशी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रिकका अध्यक्ष राजकिशोर यादव, संघीय सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष अनिल झा, मधेशी जनअधिकार फोरम नेपालका प्रवक्ता रत्नेश्वरलाल कायस्थको उपस्थिति थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सर्वोच्च अदालतले केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको नेतृत्वमा रहेको पार्टीको नाम नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी(नेकपा) राख्ने निर्वाचन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज कोभिड–१९ विरुद्धको खोप लगाउनुभएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा बिहान पुगेर प्रधानमन्त्री ओलीले धर्मपत्नी

काठमाडौं । अमेरिकी सिनेटले १९ खर्ब डलरको राहत प्याकेजसम्बन्धी विधेयक पारित गरेको छ । कोरोना महामारीका कारण समस्यामा परेकाहरुका लागि

काठमाडौं । आजदेखि देशभर ६५ वर्षभन्दा माथिका ज्येष्ठ नागरिकलाई कोरोनाविरुद्धको खोप दिन शुरु गरिँदै छ । कोरोना विरुद्धको दोस्रो चरणको