माघ ८ लाई लक्षित गरी देशभरिको सुरक्षा कडा

७ माघ २०७१, बुधबार २२:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ७ माघ । नयाँसंविधान जारी गर्ने अन्तिम मिति माघ ८ गतेलाई लक्षित गरी सरकारले मुलुकभरको सुरक्षाब्यवस्था थपमजवुत र प्रभावकारी बनाएको छ । संविधान जारी हुँदा र नहुँदाको अवस्थामा उत्पन्न हुन सक्ने सम्भावित घटनालाई लक्षित गरी सुरक्षाब्यवस्था मिलाएको जनाइएको छ ।
गृह मन्त्रालयका प्रवक्ता एवं सहसचिव लक्ष्मीप्रसाद ढकालले माघ ८ गते सुरक्षास्थितिलाई नियन्त्रणभन्दा वाहिर जान नदिन राज्यका चार वटै सुरक्षा निकायबीच आपसी समन्वय गरी जिल्लादेखि केन्द्रसम्म र गाँउदेखि शहरसम्म संयुक्तरुपमा सुरक्षाकर्मी परिचालन गरी सुरक्षाब्यवस्था चुष्त र प्रभावकारी बनाउन निर्देशन दिइ सकेको बताउनुभयो ।
गृह मन्त्रालयमा हप्ता दिनअघि बसेको सेना, प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र विशेष प्रहरीका उच्च अधिकृत सम्लीत सुरक्षा बंैठकले जनधनको क्षति हुन नदिने, सर्वसाधारणको आवात जावतमा असर पर्न नदिने, सडकमा टायर जन्य वस्तु जलाउन नदिने निर्णय भएको जानकारी दिदैं प्रवक्ता ढकालले हिंसात्मक गतिविधि पूर्ण रुपमा नियन्त्रण हुन्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्दका उपस्थितिमा दुवै पक्षबीच बिहीबार भएको सहमतिमा आज

काठमाडौं । वीरगन्जकी छपकैयाकी मुस्कान खातुनले अमेरिकी विदेश मन्त्रालय दिने अवार्ड पाएकी छन्। गत वर्ष विद्यालय जाँदै गर्दा तेजाब आक्रमणमा

झुट्टा विवरण पेश गरेर नाबालक परिचयपत्र बनाउन खोज्नेलाई सघाएको आरोप लागेका म्याग्दीको धवलागिरि गाउँपालिका–३ मुनाका वडाध्यक्ष पुर्म पुन र सचिव