क्यानडा बिरुद्धको खेलमा नेपाल बिजयी

७ माघ २०७१, बुधबार ०५:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौ,  ६  माघ । आईसीसी विश्व क्रिकेट लिग डिभिजन–२ मा नेपालले दोस्रो जित दर्ता गराएको छ । नामिबियामा भैरहेको प्रतियोगितामा नेपालले आफ्नो तेस्रो खेलमा क्यानडालाई ७ विकेटले हराएको हो ।क्यानडाले दिएको ११५ रनको झिनो लक्ष्य नेपालले २३.१ ओभरमा ३ विकेटको क्षतिमा पार गर्याे ।

नेपालको जितमा कप्तान पारस खड्काले ७७ रनको योगदान गरे । यस्तै उपकप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले नटआउट ३२ र बिनोद भडाण्री १ रनमा अविजित रहे । त्यसअघि ओपनरहरु सुवास खकुरेल र नरेश बुढाएर लगातार आउट भएपनि पारस र ज्ञानेन्द्रको जोडिले उत्कृष्ट ब्याटिङ गरे । सुवास र नरेश दुबै खाता नै नखोलि पेभिलिन फर्केका थिए ।

त्यसअघि युवा बलर करण केशीले ५ विकेट लिएर सनसनी मच्चाएपछि नेपालले क्याडनालाई ४२.२ ओभरमा ११४ रनमा अलाउट गर्न सफल भयो । करणले १० ओभरमा २ मेडन राखेर २६ मात्र दिए । यस्तै सोमपाल कामीले २ विकेट लिए भने पारस, शक्ति गौचन र सागर पुनले १–१ विकेट लिए । क्यनडाको लागि साम्सीराञ्जितले सबैभन्दा बढि नटआउट ३५ रन जोडे ।यसअघि नेपालले दोस्रो खेलमा नेदरल्याण्ड्सलाई २ विकेटले पराजित गर्दा पहिलो खेलमा युगाण्डासँग २ रनले हारेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। राष्ट्रियसभाको निर्वाचन सकिएसँगै सत्ता गठबन्धनको भविष्य के हुन्छ भन्ने प्रश्न उब्जिएको छ। सत्ताघटकका अन्य दलले गठबन्धनलाई आगामी संघीय र

काठमाडौं।एमालेमा गएका पूर्वमाओवादी नेताहरू अहिले पछुताउन थालेका छन् । एमाले नेतृत्व व्यक्तिवादी भएको र आफ्ना गुनासोको सुनुवाई नगरेको भन्दै केहि

काठमाडौं । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमनका कर्मचारीले कार्यालय समयमा मोबाइल चलाउन नपाउने भएका छन् । त्रिभुवन विमानस्थल अध्यागमन कार्यालयले शुक्रबार एक

काठमाडौँ । राष्ट्रिय फुटबल टोलीका कप्तान किरणकुमार लिम्बूले मौरिससविरुद्धको खेलमा नयाँ अनुभव बटुल्ने बताएका छन् । मौरिससविरुद्धको पहिलो मैत्रीपूर्ण खेलअघि