संविधानसभा ब्युताउने बहस सुरु, कांग्रेसका पूर्वसभासदको भेला

२४ जेष्ठ २०६९, बुधबार ०९:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २४ जेठ । सरकारले चुनाव वाहेको अरु विकल्प नभएको बताएपनि संविधानसभा पुनस्थापनाको आवाजले बहसको रुप लिन थालेको छ । अहिले सम्म किनारामा भएको बहस विस्तारै केन्द्रमा आउने प्रक्रियामा रहेको छ । संविधानसभा पुनस्थापनालगायतका विषयमा आज नेपाली काङ्ग्रेसका निवर्तमान सभासद्हरूले थप छलफल गर्ने भएका छन् ।

माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पनि हिजो त्यस विषयमा छलफल गर्न सकिने बताएका थिए । छलफलमा संविधानसभा पुनस्थापना र पर्सि राजधानीमा हुने प्रदर्शनबारे छलफल हुने बताइएको छ । दिउँसो १२ बजेपछि हुने निवर्तमान सभासद्हरूको छलफलमा सभापति सुशील कोइरालाले समसामयिक राजनीतिका विषयमा पार्टीको दृष्टिकोण प्रस्तुत गर्नुहुने छ । संविधानसभा पुनस्थापना गरेर संविधान लेखनको बाँकी कामलाई निरन्तरता दिनुपर्ने माग गर्दै केही सभासद्हरूले केही दिन राष्ट्रपतिलाई समेत आग्रह गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकामा सङ्क्रमण फैलिने क्रम चलिरहे पनि खोप लगाउने दर भने कम भएको छ । खोप लगाउनेहरुको सङ्ख्या बढाउन अमेरिकाले नयाँ

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ६११ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको