कोइरालासँग उद्योगीब्यवसायीको गुनासो–उद्योग ब्यापारमा नकारात्मक असर पर्यो

२३ जेष्ठ २०६९, मंगलवार १८:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ जेठ । नेपाली काँग्रेसका सभापति सुशील कोइरालासँग नेपाल उद्योग वाणिज्य महासङ्घको एक प्रतिनिधिमण्डलले आज भेट गरी सङ्क्रमणकालीन राजनीतिक अवस्थाले उद्योग वाणिज्य क्षेत्रमा परेको नकारात्मक असरलगायतका बारेमा छलफल गरेको छ । संविधानसभाबाट संविधान नबनेकाले उद्योग धन्दामा त्यसको प्रतिकूल असर पर्न थालेको हुँदा त्यसलाई समाधान गर्न महासङ्घले माग गरको थियो । बन्द हडताल, लोडसेडिङ र विभिन्न सङ्घसङ्गठनका नामबाट चन्दा आतङ्क बढेकाले नेपाली उद्योगी पलायन हुने स्थिति आएकोबारेमा सभापतिलाई ध्यानाकर्षण गराएको महासङ्घका पूर्व अध्यक्ष चण्डीराज ढकालले जानकारी दिए । त्यसअवसरमा सभापति कोइरालाले राजनीतिक अन्यौलको अवस्था रहे पनि मुलुकको समग्र आर्थिक क्षेत्रलाई स्वतन्त्ररुपमा अघि बढाउन आफ्नो पार्टी तयार रहेको बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्षको नौ महिनामा कूल रु सात खर्ब २९ अर्ब दुई करोड बराबरको विप्रेषण स्वदेश भित्रिएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संयुक्त सरकार बनाउन दिएको तीन दिनको म्याद बिहीबार सकिँदै छ। बिहीबार साँझ ९ बजेसम्ममा विपक्षी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ९ हजार ३ सय ५ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने १ सय

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनता पार्टीको महन्थ ठाकुर पक्षले राष्ट्रपतिलाई बहुमतीय सरकारमा सहभागी नहुने जानकारी गराएको छ । राजपाका अध्यक्ष महन्थ