गतिरोध अन्त्यकालागी छलफल गर्न काग्रेस तयार ः पौडेल

२३ जेष्ठ २०६९, मंगलवार १८:१४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ जेठ । नेपाली काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेल र नेपालस्थित संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय आवासीय प्रतिनिधि रोबर्ट पाइपरबीच आज भेटवार्ता भएको छ । पौडेल निवास बोहोराटारमा आज बिहान भएको भेटवार्तामा नेपालको पछिल्लो राजनीतिक घटनाक्रमका बारेमा छलफल भएको थियो । भेटमा पाइपरले संविधान लेखनमा भइरहेको गतिरोध र त्यसको निकास कसरी निस्कन्छ भन्ने बारमा नेता पौडेलसँग जिज्ञासा राखेका थिए ।  त्यसक्रममा नेता पौडेलले सामथ्र्य र पहिचानका आधारमा राज्य पुनःसंरचना गरी संविधानका विवादित विषयहरुमा समाधान खोज्ने प्रयास भए पनि त्यसो हुन नसक्दा अहिलेको राजनीतिक सङ्कट पैदा भएको बताउँदै दलहरुबीचमा वार्ता र सहमतिबाटै गतिरोध अन्त्य हुने बताए । नेता पौडेलले राजनीतिक गतिरोधको अन्त्यका लागि छलफल अगाडि बढाउन नेपाली काँग्रेस तयार रहेको पौडेलले आश्वासन दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली तेस्रो पटक प्रधानमन्त्री नियुक्त हुनुभएको छ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले ओलीलाई नेपालको

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री ईश्वर पोखरेलले कोरोनाविरुद्वको खोप र स्वास्थ्य सामग्री सहयोगका लागि अमेरिकी सरकारसँग आग्रह गर्नुभएको छ । कोभिड–१९ सङ्कट