गतिरोध अन्त्यकालागी छलफल गर्न काग्रेस तयार ः पौडेल

२३ जेष्ठ २०६९, मंगलवार १८:१४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ जेठ । नेपाली काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेल र नेपालस्थित संयुक्त राष्ट्रसङ्घीय आवासीय प्रतिनिधि रोबर्ट पाइपरबीच आज भेटवार्ता भएको छ । पौडेल निवास बोहोराटारमा आज बिहान भएको भेटवार्तामा नेपालको पछिल्लो राजनीतिक घटनाक्रमका बारेमा छलफल भएको थियो । भेटमा पाइपरले संविधान लेखनमा भइरहेको गतिरोध र त्यसको निकास कसरी निस्कन्छ भन्ने बारमा नेता पौडेलसँग जिज्ञासा राखेका थिए ।  त्यसक्रममा नेता पौडेलले सामथ्र्य र पहिचानका आधारमा राज्य पुनःसंरचना गरी संविधानका विवादित विषयहरुमा समाधान खोज्ने प्रयास भए पनि त्यसो हुन नसक्दा अहिलेको राजनीतिक सङ्कट पैदा भएको बताउँदै दलहरुबीचमा वार्ता र सहमतिबाटै गतिरोध अन्त्य हुने बताए । नेता पौडेलले राजनीतिक गतिरोधको अन्त्यका लागि छलफल अगाडि बढाउन नेपाली काँग्रेस तयार रहेको पौडेलले आश्वासन दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ