सरकार र प्रतिपक्ष एकअर्काको योजना असफल पार्ने रणनीतिमा

२३ जेष्ठ २०६९, मंगलवार ०८:४१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २३ जेठ । संविधानसभाको विघटनसँगै दुई धु्रवमा बाँडिएका सत्तापक्ष र प्रतिपक्ष दलहरु एकअर्काको अभियान असफल पार्ने रणनीतिमा लागेका छन् । सरकारले काङ्ग्रेस एमाले राष्ट्रपतिलाई सक्रिय गराएर शासन गर्ने अभियानमा लागेको भन्दै त्यसको प्रतिवाद गर्ने रणनीति बनाएको छ । काङ्ग्रेस, एमाले सहितका प्रतिपक्ष दलहरु पनि सरकारले घोषणा गरेको चुनाव कुनै पनि हालतमा हुन नदिने घोषणा सहित विरोधसभाको तयारीमा जुटेका छन् । दलहरुको छुट्टाछुट्टै तयारीले राजनीतिक सहमतिको सम्भावनालाई टाढा धकेल्दै गएको छ । बरिष्ठ अधिवक्ता विश्वकान्त मैनालीले सहमति भए निकासका धेरै बाटो भएको तर दलहरु आफ्नै रणनीतिमा लागे देश द्धन्द्धमा धकेलिदै जाने विश्लेषण गर्नुभयो । उहाँले दलहरुबीच सहमति गरेर राष्ट्रपतिलाई आग्रह गरे बाधा अड्काउ फुकाउ प्रयोग गरेर धेरै बाटोबाट निकास निकाल्न सकिने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।