नवलपरासी र धनुषमा भएको सडक दुर्घटनामा सात जनाको ज्यान गयो

२२ जेष्ठ २०६९, सोमबार १८:०५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २१ जेठ । नवलपरासीको दाउन्नेमा भएको बस दुर्घटनामा पाँचजनाको मृत्यु भएको छ भने झन्डढै २२ जना यात्रु घाईते भएका छन् । पूर्वबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गरेको लु १ ख ४०९४ नम्बरको यात्रुबहाक बस नवलपरासीको दाउन्ने भिरको एसमोडमा दुर्घटना भएको हो । रुपन्देहीको मैनैयाका किसानहरुलाई लिएर भ्रमणमा गएर फर्केको बस दुर्घटनामा परेकको हो । घाइतेमध्ये अधिकांशको अवस्था गम्भिर रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटले जनाएको छ । घुमाउरो बाटोमा बस अनियन्त्रित भएर
सडकबाट करिब २०० मिटर तलखसेको घटनास्थल पुगेका प्रहरी नायब निरीक्षक यदु रिमालले जानकारी दिनुभयो । घटनास्थलमा अहिले घाइते यात्रुहरुको उद्दार कार्य चलिरहेको छ । बसले केही यात्रुलाई च्यापेकाले उद्दार कार्यमा कठिनाई भैरहेको प्रहरीले बताएको छ । थप विवरण आउन बाँकी छ ।
त्यस्तै धनुषाको पूर्व–पश्चिम राजमार्गमा एक यात्रुबाहक बस पल्टिँदा दुईजनाको मृत्यु भएको छ ।  दुर्घटनामा परी २६ जना घाइते भएका छन् । इलामबाट राजधानी काठमाडौँ गइरहेको ना ३ ख ७८९२ नं को यात्रुबाहक बस धनुषाको भिमानमा पल्टिँदा नाम ठेगाना नखुलेको अन्दाजी ४० वर्षीया एक महिलाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ । सोही दुर्घटनामा परी गम्भीर घाइते भएकी झापाकी दिलमाया लामाको जनकपुर अञ्चल अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ ।  दुर्घटनामा परी गम्भीर घाइते भएका तीन जनालाई थप उपचारका लागि बिपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरान लगिएको छ । घाइते सातजनालाई काठमाडौँ र बाँकी १६ जनाको उपचार जनकपुर अञ्चल अस्पतालमा भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाले जनाएको छ । बस चालक प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको छ । गाडी तीब्र गतिमा गुडिरहेकाले अनियन्त्रित हुँदा दुर्घटना हुन गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो

बागलुङ । “विगत तीन वर्षदेखि श्रीमान् विदेशमा छन् । देवर सधैँ घरमा आइरहन्थे । मदिराले लठ्ठ भएकाले बेला के–के भयो

उदयपुर जिल्लाको त्रियुगा नगपालिका–८ उत्तराई टोलमा आज बिहान ५ बजे खुुकरी प्रहारबाट एक वृद्धको हत्या भएको छ । जिल्ला प्रहरी