दृष्टिविहीन महिला क्रिकेटको उपाधि कास्कीलाई

२२ जेष्ठ २०६९, सोमबार १५:०४ मा प्रकाशित

पोखरा, २२ जेठ । नेत्रहीन क्रिकेट सङ्घ कास्कीको आयोजनामा शनिबारदेखि पोखराको नदीपुरस्थित नगर प्रशिक्षण केन्द्रको खेलमैदानमा जारी छैटौ महिला दृष्टिविहीन क्रिकेट प्रतियोगिताको उपाधी कास्कीले जितेको छ । आज भएको फाइनल खेलमा चितवनलाई ११२ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित गर्दै उपाधिमाथि कब्जा जमाएको हो । टस हारेर ब्याटिङ गरेको कास्कीले निर्धारीत २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १८० रन जोडेको थियो । १८१ रनको चुनौती पछ्याउँदै ब्याटिङ् गरेको चितवनले ११.५ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर ६८ रन मात्र जोड्न सक्यो । प्रतियोगिताको ओमन अफ दि म्याच सर्वाधिक ५ विकेट लिएकी कास्कीकी भगवती भट्टराई चुनिएकी छन् । बिजेता कास्कीले नगद १० हजारसहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । प्रतियोगितामा कास्की, चितवन र लुम्बिनी गरी ३ टिमको सभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । टोकियो ओलिम्पिक्समा नेपाली खेलाडीहरूको खेल आजदेखि शुरु भएका छन् । शुटिङमा नेपालकी कल्पना परियारले महिला १० मिटर एयर

टोकियो। जापानको राजधानी टोकियोमा हुन लागेको ओलम्पिक प्रतियोगिताको औपचारिक उद्घाटन आज हुँदैछ । प्रतियोगिता आजदेखि सुरु भई आगामी अगस्ट ८

जापानको राजधानी टोकियोमा हुन लागेको ओलम्पिक प्रतियोगिताको उद्घाटन समारोहमा १५ राष्ट्र र सङ्गठनका प्रमुख सहभागी हुने अपेक्षा गरिएको छ ।

कोलम्बो । भारतले दोस्रो एकदिवसीय खेलमा श्रीलंका विरुद्ध तीन विकेटको रोमाञ्चक जीत हात पारेको छ । यो जीतसँगै ३-१ दिवसीय