दृष्टिविहीन महिला क्रिकेटको उपाधि कास्कीलाई

२२ जेष्ठ २०६९, सोमबार १५:०४ मा प्रकाशित

पोखरा, २२ जेठ । नेत्रहीन क्रिकेट सङ्घ कास्कीको आयोजनामा शनिबारदेखि पोखराको नदीपुरस्थित नगर प्रशिक्षण केन्द्रको खेलमैदानमा जारी छैटौ महिला दृष्टिविहीन क्रिकेट प्रतियोगिताको उपाधी कास्कीले जितेको छ । आज भएको फाइनल खेलमा चितवनलाई ११२ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित गर्दै उपाधिमाथि कब्जा जमाएको हो । टस हारेर ब्याटिङ गरेको कास्कीले निर्धारीत २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १८० रन जोडेको थियो । १८१ रनको चुनौती पछ्याउँदै ब्याटिङ् गरेको चितवनले ११.५ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर ६८ रन मात्र जोड्न सक्यो । प्रतियोगिताको ओमन अफ दि म्याच सर्वाधिक ५ विकेट लिएकी कास्कीकी भगवती भट्टराई चुनिएकी छन् । बिजेता कास्कीले नगद १० हजारसहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । प्रतियोगितामा कास्की, चितवन र लुम्बिनी गरी ३ टिमको सभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

स्पेनिस ला लिगा फुटबलको बार्सिलोना लेभान्तेसंग बराबरीमा रोकिएको छ । गएराति भएको खेलमा लेभान्तेसँग बार्सिलोना ३ –३ को बराबरीम रोकिएको

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई

लन्डन । इंग्लिस क्लब चेल्सीले यूईएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको सेमिफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल