चितवन र कास्की महिला दृष्टिविहिन खेलको फाइनलमा

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार १८:३१ मा प्रकाशित

पोखरा, २१ जेठ । पोखरामा जारी महिला दृष्टी विहिनहरुको क्रिकेट फाईनलमा चितवन र कास्की फाईनलमा पुगेका छन् । नेत्रहिन क्रिकेट संघ कास्कीको आयोजनामा शनिबारदेखि पोखराको नदिपुरस्थित नगर प्रशिक्षण केन्द्रको खेलमैदानमा जारी छैटौ महिला दृष्टिविहिन क्रिकेट प्रतियोगितामा चितवन र  लुम्विनीबीच भएको खेलमा चितवनले लुम्विनीलाई ९ विकेटले पराजित गरेको छ । टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको लुम्विनीले निर्धारीत २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १०४ रन जोडेको थियो । १०५ रनको लक्ष्य पछ्याउदै जवाफि ब्याटिङ्गमा उत्रेको चितवनले २० ओभरमा १ विकेट गुमाएर लक्ष्य भेटाएको थियो । प्रतियोगिताको ओमन अफ दि म्याच चितवनका विनिता श्रेष्ठ चुनिनु भएको छ । उहांले ५६ रन जोड्नु भएको थियो । आजको विजेता चितवनले भोलि प्रतियोगिताको अन्तिम दिन कास्कीको सामना गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अष्ट्रेलियाकी ओलम्पिक कास्य र रजत पदक विजेता जेसी फक्स टोकियो आलम्पिक्स २०२० मा पनि कास्य पदक जितिसकेकी छन् । तर,

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै

टोकियो । टोकियो ओलम्पिक–२०२० अन्तरगत आज नेपालकी एथ्लेटिक्स खेलाडी सरस्वती चौधरीको पराजयसँगै ओलम्पिक यात्रा पनि सकिएको छ । एथलेटिक्सको आज

श्रीलंकाले दोस्रो टी-ट्‍वान्टी आइ खेलमा भारतलाई चार विकेटको रोमाञ्चक जीत निकालेको छ । यो जीतसँगै घरेलु टोली श्रीलंकाले तीन टी-ट्‍वान्टी