चितवन र कास्की महिला दृष्टिविहिन खेलको फाइनलमा

२१ जेष्ठ २०६९, आईतवार १८:३१ मा प्रकाशित

पोखरा, २१ जेठ । पोखरामा जारी महिला दृष्टी विहिनहरुको क्रिकेट फाईनलमा चितवन र कास्की फाईनलमा पुगेका छन् । नेत्रहिन क्रिकेट संघ कास्कीको आयोजनामा शनिबारदेखि पोखराको नदिपुरस्थित नगर प्रशिक्षण केन्द्रको खेलमैदानमा जारी छैटौ महिला दृष्टिविहिन क्रिकेट प्रतियोगितामा चितवन र  लुम्विनीबीच भएको खेलमा चितवनले लुम्विनीलाई ९ विकेटले पराजित गरेको छ । टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको लुम्विनीले निर्धारीत २० ओभरमा ५ विकेट गुमाएर १०४ रन जोडेको थियो । १०५ रनको लक्ष्य पछ्याउदै जवाफि ब्याटिङ्गमा उत्रेको चितवनले २० ओभरमा १ विकेट गुमाएर लक्ष्य भेटाएको थियो । प्रतियोगिताको ओमन अफ दि म्याच चितवनका विनिता श्रेष्ठ चुनिनु भएको छ । उहांले ५६ रन जोड्नु भएको थियो । आजको विजेता चितवनले भोलि प्रतियोगिताको अन्तिम दिन कास्कीको सामना गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी